Alternativní popis obrázku

Vážení členové ČAF, vážení zájemci o franchising, dovolujeme si vás pozvat na šestý franchisový večer, který se koná ve čtvrtek dne 13. 4. 2017 od 17.30 do 20 hod, Cafe Merkur New Limit, Těšnov 9, Praha.


Podělit se s vámi o dlouholeté zkušenosti s budováním franchisového konceptu a odpovědět na vaše dotazy je připravena paní Lenka Náměstková, DiS.

“Systém asistovaného hubnutí® metoda, která první na světě dokáže vrátit zdravotní stav člověka do normálu jen základním jídlem a bez sportu,“ říká paní Lenka Náměstková.

Koncept Systém asistovaného hubnutí s.r.o. založila v roce 2006 paní Lenka Náměstková, DiS., registrovaný diplomovaný nutriční terapeut.

Systém asistovaného hubnutí není náhodně zvolený název konceptu. Každé jeho jednotlivé slovo vyjadřuje podstatu fungování Systému jako takového.

Asistované hubnutí znamená, že klient nedostane jen tak nějaké papíry či letáky, ale denně je v kontaktu s odborníkem a vše je řešeno naprosto individuálně dle jeho potřeb. Denně se řeší sestup hmotnosti, jídelníček, potřeby úprav jídelníčku či jakékoli všednodenní reality života, jež snižování samozřejmě ovlivňují.

Systém se nespecializuje pouze na redukci, ale pomáhá klientům navracet hodnoty krevního obrazu do normálu - a to včetně glykemie!, pomáhá i anorektikům a dalším, pokud mají problémy s příjmem potravy nebo mají zdravotní problémy.

Franchisové večery jsou příležitostí zejména pro členy ČAF vzájemně se poznat a navázat mezi sebou kontakt a sdílet své cenné zkušenosti v budování svých franchisových konceptů. Srdečně jsou zváni nejen zástupci franchisových konceptů, ale i ostatní členové i nečlenové ČAF.

Program 24.10.2016:

17:30 – uvítání, welcome drink

18:00 – člen ČAF a jeho host Lenka Náměstková, DiS. Koncept Systém asistovaného hubnutí

Informace o franchisovém konceptu na: https://www.asistovane-hubnuti.com/

18:30 – inspirace, sdílení zkušeností, networking

Účast je pro členy ČAF zdarma, pro nečleny je účastnický poplatek 500,- Kč plus 21 % DPH.

Rezervace nutná, prosím o zaslání potvrzení Vaší účasti e-mailem na caf@czech-franchise.cz co nejdříve, nejpozději však do 12.4.2017. Počet míst je z kapacitních důvodů omezen.

Večer moderuje paní Kamila Zárychtová, ředitelka Business forBreakfast

Business forBreakfast je největší profesionální organizací, která se specializuje na referenční networking.

Těšíme se na Vás!

Jiří Krajča

Klára Opletalová

caf@czech-franchise.cz