Mr.Kebab

Franchisový koncept Mr. Kebab, který je původem ze Slovenska, se v tomto roce chytá otevřít své první dvě pobočky i u nás. Společnost již uzavřela master-fanchisovou smlouvu pro Českou republiku a je tedy jen otázka času, kdy se na tuzemském trhu objeví další pobočky.


Gastronomický franchisový koncept Mr. Kebab momentálně provozuje 3 franchisové pobočky na Slovensku. Další pak vznikne v novém OC FORUM v Prešově a je podepsaná licence i pro nové pobočky v Bratislavě. Nyní intenzivně hledá zájemce o franchisu pro velmi zajímavý prostor v Banské Bystrici.

Tento slovenský franchisový koncept, který nyní jedná i se zájemcem o master-licenci v Singapuru, pro oblast Indie, nově od prvního pololetí začne působit také v Praze.

Majitel sítě pan Ľubor Lelovits, potvrzuje zájem jak z řad potenciálních franchisantů, tak i zákazníků, kdy se síť může pochlubit meziročním nárůstem tržeb mezi 8 až 10 %. I tento gastronomický koncept reaguje na současné trendy v oblasti stravování a nově plánuje zařadit čerstvé ovocné a zeleninové saláty.

Více informací o franchisovém konceptu Mr. Kebab naleznete na jejich webových stránkách:

http://www.mrkebab.eu/

Franchisový gastronomický koncept Mr. Kebab je mimořádným členem České asociace franchisingu a splnil tak podmínky pro jeho přijetí.

Mr.Kebab v ČR