Business for Breakfast

Cílem podnikatelských klubů Business for Breakfast (BforB) je podpora a rozvoj malých a středních podnikatelů. Proto jsme velmi rádi, že jsme se letos mohli stát podporovatelem konferencí společnosti GrowJOB, díky čemuž můžeme našim členům pomoci seznámit se s dalšími inspirativními podnikateli a jejich příběhy.

 


GrowJOB je společnost, jejímž smyslem je přinášet osobní a firemní růst. Její postupy mají základy v aktuálních vědeckých výzkumech z oblasti behaviorální ekonomie a neurověd. Pro veřejnost pořádá GrowJOB školení, akademie, z nichž nejznámější je Konec Prokrastinace, specializované workshopy a konference.

GrowJOB podporuje podnikatele k rozvoji, ať už osobnímu, tak firemnímu. „A zde se s BforB potkáváme. Naše kluby pomáhají podnikatelům růst díky pravidelné spolupráci, sdílení informací a zkušeností, a hlavně díky doporučením. Je nám ctí, že jsme podporovateli společnosti GrowJOB v pořádání různých konferencí a seminářů napříč celou Českou republikou,“ říká Kamila Zárychtová, zakladatelka a ředitelka Business for Breakfast Česká republika.

Díky tomuto partnerství naši členové získají nejen přehled a informace o jednotlivých akcích, které GrowJOB pořádá, ale také výhodnější vstupné na ně - o 30 %. A to jednoznačně stojí za to. „Partnerství BforB a GrowJOB přinese našim členům velkou inspiraci, vzdělání, nové úhly pohledu a v neposlední řadě mohou na konferencích potkat spoustu zajímavých lidí. A k tomu všemu za mnohem výhodnější cenu, díky členství v BforB,“ doplňuje Kamila Zárychtová.

Výhodnější vstupné získáte díky speciálnímu kódu pro členy BforB.

Připravované konference GrowJOB, na kterých můžete využít 30% slevu plynoucí z partnerství s BforB:

  • Osobní růst Praha - 27. ledna
  • Osobní růst Brno - 6. dubna
  • Wo.men - 23. května
  • Lovebrand - 13. června
  • Leadership - Praha - 26. září
  • Leadership - Brno - 17. října
  • Krimyš (kritické myšlení) - 27. listopadu

O každé konferenci bude BforB své členy informovat na jejich klubech, na FB stránkách Business for Breakfast Česká republika a na webu bforb.cz.

Zaujal vás koncept BforB? Chtěli byste se stát jeho součástí a získávat tak výhody, které svým členům přináší?

Ozvěte se nám, rádi vám zprostředkujeme další informace.

Kamila Zárychtová
Zakladatelka a ředitelka Business for Breakfast Česká republika
kamila@bforb.cz; +420 608 066 363

GrowJOB