RE/MAX Global

Svým makléřům chce poskytnout nejmodernější technologie.

Společnost RE/MAX Global na konci minulého týdne oznámila novou akvizici. Je jí americká společnost Booj, která se zaměřuje na webový design a technologie.


Hlavním smyslem je poskytnutí nejmodernějších technologických nástrojů, díky kterým makléři RE/MAX získají další výraznou konkurenční výhodu. "Naší strategií je sloužit nejproduktivnějším makléřům tím, že jim poskytneme technologii, která jim šetří čas, spojuje je s kupci a prodávajícími, pomáhá jim využít značku a mnoho konkurenčních výhod a nakonec jim umožňuje být ještě produktivnější a úspěšnější", říká Adam Contos, generální ředitel společnosti RE/MAX. "Ve spolupráci se společností Booj poskytneme nejproduktivnější síti na světě tu nejlepší technologii,“ dodává Contos.

Booj doposud vyvinul výkonné technologické systémy pro více než 40 realitních společností a 20 000 makléřů. Tyto platformy navržené pro realitní průmysl zahrnují webové stránky, mobilní aplikace, generační a kultivační systémy a prognostické analýzy.

Kontakt pro média:

Tomáš Hejda
+420 737 206 845
tomas@prmollo.cz

O společnosti:

Společnost RE/MAX byla již po třetí za sebou vyhlášena magazínem Entrepreneur nejlepší realitní franšízou. RE/MAX ČR i SR obhájil pro rok 2017 ocenění Superbrands.

Společnost RE/MAX působí na českém trhu od roku 2005. V České republice je otevřeno 114 kanceláří a 18 kontaktních míst, ve kterých pracuje 1 200 makléřů. V nabídce RE/MAX je v průměru 12 000 unikátních nemovitostí. Na slovenském trhu disponuje realitní síť 46 otevřenými kancelářemi, ve kterých pracuje 280 realitních makléřů. Od roku 2015 je RE/MAX členem ARK ČR.

Společnost RE/MAX byla založena roku 1973 v americkém Denveru a dnes je leaderem na světovém trhu s nemovitostmi. Pracuje formou franšízingu. Společnost RE/MAX má 6 900 kanceláří, právně a finančně nezávislých subjektů situovaných v 95 zemích světa. RE/MAX je zkratkou pro Real Estate Maximum a vyjadřuje tak hlavní moto společnosti - maximální služby pro majitele realitních kanceláří, realitní makléře a zákazníky.