Kreuziger&Sobotik, s.r.o.

I přes značné komplikace poskytování realitních služeb, se život v RE/MAX nezastavil. I když události posledních týdnů souvisejících s koronavirem značně zkomplikovaly poskytování realitních služeb, tak my jsme se nezastavili a stále jsme pro Vás připraveni poskytovat servis té nejvyšší kvality. Naši makléři mají kapacitu a prostor řešit s Vámi veškeré požadavky, které v této době mohou nastat, a to vše online.

 


Ve svých regionech naši makléři i nadále pomáhají klientům s prodejem či pronájmem nemovitosti a poskytují také konzultace ohledně stávající situace. Velmi často se totiž setkáváme s dotazy týkající se právě vývoje realitního trhu. Pokud tedy potřebujete takové otázky prodiskutovat, neváhejte se obrátit na svého makléře.

Jsme připraveni probrat s Vámi aktuální stav na trhu a poradit Vám nejen s následujícími potřebami:

  • chystáte se prodat svoji nemovitosti a obáváte se, že může dojít k brzkému poklesu ceny,
  • chystáte se koupit nemovitosti a nevíte, zda se nezmění podmínky s ohledem na rodinný rozpočet,
  • chcete pronajmout nemovitost a nevíte, jak na to s ohledem na aktuální omezení,
  • pomůžeme Vám i v takových otázkách jako je například pomoc s financováním nebo refinancováním,
  • jsme schopni zajistit velmi přesná data o nemovitosti, velikosti pozemku či zastavěné ploše, to vše díky dálkovému přístupu do katastru nemovitostí,
  • díky cenovým mapám jsme schopni ověřit relevantní ceny v okolí,
  • na základě zaslaných fotografií jsme schopni ocenit Vaši nemovitost úplně stejně jako bychom byli na prohlídce osobně,
  • ideálním nástrojem jsou virtuální a video prohlídky, které pomůžeme zajistit a jsou výborné pro lepší orientaci při rozhodování o výběru nemovitosti.

Všech 1 300 makléřů sítě RE/MAX je připraveno, s ohledem na Vaše zdraví i dodržování vládou vydaných omezení/nařízení, okamžitě řešit Vaše potřeby. Omezili jsme nutnost osobního kontaktu, ale stále jsme s Vámi ve spojení online.

Uvědomujeme si, že poslední dny jsou složité a náročné. Děláme vše proto, abychom Vám i my v tomto období byli oporou a pomocí. Věříme, že společně vše s nadhledem a zodpovědným přístupem překonáme.

Máte-li jakékoli otázky, neváhejte nás kontaktovat.

Kompletní seznam makléřů a kontaktů naleznete na zde (https://www.remax-czech.cz/reality/makleri/).

Váš tým RE/MAX

O RE/MAX:

RE/MAX je jednou z celosvětově nejsilnějších značek realitního trhu. Tento celosvětový franchisový systém v nemovitostech funguje od svého založení v coloradském Denveru v roce 1973 nyní již v 95 zemích. V České republice má prvenství v povědomí o značce.