Bageterie Boulevard

Praha, 14. lístopadu 2018 - V úterý večer proběhl v prostorách BB na Národní třídě, již 10. franchisový večer, který se nesl v duchu příjemného povídání s představiteli českého gurmánského konceptu s francouzským názvem.  Franchisový večer byl určený nejen pro členy naší Asociaci, ale pro všechny, kteří se zajímají o tento koncept.


Uvítání se zhostil pan Jiří Krajča, projektový manažer ČAF, přivítal četné účastníky z řad franchisorů a franchisantů, kteří se sešli v počtu více než 30 účastníků, a poděkoval paní Veronice Plašilové, franchisové manažerce, za záštitu akce.

Moderace se tentokrát ujal pan Šimon Mastný, z franchisového konceptu TAB Board CZ, který zpovídal pana Tomáše Janebu, ředitele, a pana Václava Bečváře, franšízového partnera Bageterie Boulevard.

A jaká je vlastně historie celého konceptu a proč právě BB? I to se dozvěděli všichni, kteří se zúčastnili. A Vy, kterým to tentokrát nevyšlo, se můžete podívat na stránky BB - https://www.bb.cz/.

Velice zajímavý byl skoro závěr, kdy pan Janeba s panem Bečvářem diskutovali s potenciálními zájemci o franchisu BB, na téma vztahů franchisor - franchisant, byly projednávány pozitivní i negativní aspekty franchisového vztahu a možné způsoby řešení, což účastníkům přineslo zajisté velký užitek.

Druhá část večera pokračovala volnou diskuzí mezi jednotlivými účastníky, ať již se zástupci BB, tak i mezi jednotlivými účastníky večera. Leckdo litoval, že si nevyhradil více času.

Česká asociace franchisingu děkuje panu Šimonovi Mastnému z franchisového konceptu TAB Board CZ za skvělou moderaci večera, zástupcům Bageterie Boulevard za poskytnutí prostor a příjemné setkání.

Akce proběhla jako doprovodná v rámci Týdne podnikání ELAI.

Nejbližší akcí České asociace franchisingu je Vánoční setkání členů Asociace, které proběhne 18. prosince 2018 v barokním koncertním sále Břevnovského kláštera. Více informací obdrží členové v pozvánce.

O všech dalších akcích již na rok 2019 Vás budeme včas informovat, sledujte náš web a FB!

Děkujeme Vám za přízeň a přejeme Vám krásný podzim!

Tým ČAF

10. franchisový večer s Bageterie Boulevard
10. franchisový večer s Bageterie Boulevard
10. franchisový večer s Bageterie Boulevard
10. franchisový večer s Bageterie Boulevard
10. franchisový večer s Bageterie Boulevard