KŠB logo

Advokátní kancelář Kocián Šolc Balaštík, člen ČAF, představuje svou dceřinou společnost.


Současná situace zcela jistě donutila spoustu z vás k zamyšlení nad dalším fungováním vašeho podnikání. Úvahy nad zvýšením jeho efektivity budou zcela jistě namístě. Zavedení nových metod, postupů či technologií se může jevit jako nezbytné, pokud máte současnou krizi překonat. Někdy však není nutné hned přemýšlet o složitých a nákladných změnách a řešením může být například outsourcing některých činností, který dovoluje pružněji reagovat na měnící se situaci na trhu.

Mezi nejčastěji outsourcované činnosti patří činnosti administrativní, které mohou zahrnovat vedení účetnictví, fakturaci, reporting a další činnosti, které u někoho zastává jedna paní účetní a u někoho třeba i celý tým zaměstnanců. Náklady na tyto zaměstnance bývají ne nevýznamnou položkou v rozpočtu každého podnikatele, a to bez ohledu na to, jak se právě jeho podnikání daří. Pokud necháte tyto činnosti na spolehlivém externím poskytovateli, můžete se lépe soustředit skutečně na to, co je pro podnikání důležité.

Právě takové služby může nabídnout společnost KŠB Accounting, která poskytuje komplexní služby v oblasti vedení a zpracování účetnictví, daňové evidence a daňového poradenství. KŠB Accounting je dceřiná společnost Kocián Šolc Balaštík, advokátní kancelář, s.r.o., a rozšiřuje nabídku právních a daňových služeb poskytovaných advokátní kanceláří.

Více informací o nabízených službách naleznete v přiloženém letáku.

Pokud budete případně o možnostech outsourcingu přemýšlet, můžete se obrátit na vedoucího účetních služeb Jana Černohouze, který Vám rád poskytne bližší informace.