Alternativní popis obrázku

Včera se konalo pravidelné neformální setkání členů asociace, na kterém jsme trochu bilancovali uplynulý rok. Rok 2015 byl pro ČAF určitě úspěšný. Členská základna se do dneška rozrostla o 13 nových členů. Polovinu z nich tvoří zástupci franchisových konceptů a druhou jsou přidružená členství. Dále asociace zrealizovala své naplánované aktivity, ať už to byly pracovní snídaně o které byl zájem, nebo pak výroční konferenci FRANCHISING FORUM 2015. V říjnu byla oficiálně zahájena soutěž Franchisa roku, kdy její výsledky budou známy na konci května 2016. Více informací o soutěži na www.franchisa-roku.cz.


Partnerem večera byl franchisový koncept Potrefená Husa a Yves Rocher, kterým děkujeme za podporu naší akce. V druhé polovině večera měli účastníci akce možnost zažít opravdu barmanskou show, kterou předvedl David Neumann (mistr ČR a vicemistr Evropy ve Flair bartendingu). Silný zážitek byla nejen klasická, ale i ultrafialová show. Vrcholem jeho představení byla ohnivá show. Barman David je opravdu "profík", který pobavil přítomné, naučil je namíchat pár drinků a především si mohli zasoutěžit.

Soutěžili: pan Jan Gonda, prezident ČAF a Master franchisant franchisového konceptu Naturhouse, paní Markéta Hinková z poradenské firmy Motherboard a pan Aleš Kotěra, spolumajitel franchisového konceptu Náš grunt. Atmosféra byla vynikající a vítězové získali shaker od barmana a dále pak kosmetický balíček od společnosti Yves Rocher a roční předplatné vydavatelství Economia. Výhercům gratulujeme.

Více o Davidovi Neumannovi zde: www.davidneumann.cz

Aleš Kotěra, Jan Gonda a Markéta Hinková