Alternativní popis obrázku

Svět zdraví je síť specializovaných poraden zaměřených na výživu člověka pomocí unikátní metabolické diagnostiky KNT. Individuální výživový plán sestavený na základě výsledků KNT zcela zásadně pomáhá jak klientům s nadváhou, tak i sportovcům nebo dětem či diabetikům.


Individuální výživový plán sestavený na základě výsledků KNT zcela zásadně pomáhá jak klientům s nadváhou, tak i sportovcům nebo dětem či diabetikům.

Diagnostika KNT je v poradnách doplňována základní diagnostikou skladby organismu, kterou provádíme na profesionálních přístrojích certifikovaných pro použití ve zdravotnictví, určením míry stresové zátěže a měřením schopnosti organismu zvládat stres. Dále nabízíme možnost biochemického rozboru krve, který následně vyhodnocuje Vědecko-lékařská rada Světa zdraví s přímým vlivem na finální sestavení vhodného stravování a výživy pro každého klienta. Využít lze i genetické testování.

Udržení vysokého standardu péče o klienta je zajištěno zejména uceleným konceptem trvalého vzdělávání všech našich specialistů. Po objednání vybraného programu v trvání 3, 6 nebo 12 měsíců a sestavení individuálního plánu dochází klienti na pravidelné konzultace se specialistou, kde mohou řešit své dotazy a poznatky k programu a získají aktuální objektivní informace o svém pokroku.

Ani poté péče o klienta nekončí – mnoho z nich pokračuje i po absolvování některého z komplexních programů zakoupením členství v „Klubu pro lehčí život“.

Celková péče o zdraví a správnou výživu klienta je uzavřena nabídkou rozsáhlého programu cvičeních videí a prémiových doplňků stravy a funkčních potravin od firmy SUNKINS. Tyto doplňky svým složením a výživovými hodnotami patří k tomu nejlepšímu, co trh nabízí, a klientům umožňují snáze a rychleji dosáhnout požadovaných cílů.

Provozovatelem franchisového konceptu je ryze česká společnost SUNKINS a.s., která má 20 let zkušeností v oboru. V současné době má v České republice otevřeno 65 franchisových poraden, 16 na Slovensku a 3 v Polsku.

  • Eduard Reichelt
  • Americká 579/17, 120 00 Praha 2 - Vinohrady
  • eduard.reichelt@svet-zdravi.cz
  • www.svet-zdravi.cz
  • (+420) 774 911 484