Naturhouse

Podnikejte s námi, nebudete na to sami!

NATURHOUSE je celosvětová síť výživových poraden s vedoucím postavením v České republice, na Slovensku i v zahraničí.


Před 25 lety se ve Španělsku zrodila myšlenka nabídnout lidem, kteří mají problémy s váhou, takové služby na jednom místě, které řeší příčinu a ne až následek nadváhy. Začala se tak rozvíjet franchisovásíť NATURHOUSE, v níž se klienti učí zdravému stravování.

Od svého založení NATURHOUSE kontinuálně roste. Do dnešní doby expandovala do 32 zemí světa, v nichž působí 2 262 poboček. Přidaná hodnota tkví v osobním výživovém poradenství zdarma, dlouhodobé práci s klientem a širokém sortimentu exkluzivních výrobků. V každé pobočce NATURHOUSE působí proškolení odborníci, kteří stanoví stravovací plán na základě osobní studie doplněný o exkluzivní produkty z vlastních evropských laboratoří.

Klienti docházejí do výživových poraden na pravidelné konzultace každý týden. Tato týdenní setkání slouží k tomu, aby člověk, který redukuje svoji hmotnost, sdělil své dojmy a názory a případně upozornil na jakoukoliv nepříjemnost. Výživový poradce tak kontrolovat vývoj váhy, přizpůsobit jídelníčky a dodávat motivaci.

Nejde o přísnou dietu, nýbrž o to naučit se pestře a pravidelně stavovat a s podporou výživového poradce NATURHOUSE. Tajemství spočívá ve výběru a správné kombinaci potravin na základě individuálních charakteristik každého člověka a chuťových preferencí. S Odborným vedením a podporou exkluzivních produktů dochází k trvalé změně stravovacích návyků tak, aby fyziologické, biochemické a metabolické potřeby byly pokryty a přitom byl zajištěn úbytek nebo stabilizace váhy. Nejedná se o užívání „zázračných“ pilulek ani o žádnou drastickou dietu. Klienti naopak často jedí více, než byli zvyklí, a přitom hubnou.

V NATURHOUSE odmítáme veškeré vzorce kontroly váhy, které nejsou založeny na přísně stanovených mezinárodních zdravotních kritériích a lékařských doporučeních. Všechny výživové plány a potravinové doplňky jsou navrženy a schváleny technickým oddělením NATURHOUSE, ve kterém pracuje tým odborníků z nejrůznějších oborů.

Prestižní portál Franchise Direct zařadil NATURHOUSE na seznam Top 100 globálních franchisingových systémů.