A+Students

Až z Jihoafrické republiky přichází zajímavá franchisa – škola matematiky A+Students. Škoda, že v současné situaci, kdy je mnoho rodičů nuceno doma vyučovat své ratolesti a právě matematika pro ně byla na základních školách strašákem, tu ještě není. Ale co není, může být ….

 


„…. dnes ještě s počítadlem …. zítra již géniem“ zní slogan jihoafrické školy matematiky A+Students, která otevírá své pobočky v Austrálii a Velké Británii a vzbuzuje u dětí lásku k matematice.

Matematika je nejvíce studovaným předmětem po celém světě, a přesto většina studentů v ní nikdy nezíská pevný základ a poté nemůže pokračovat v dalším či univerzitním studiu. Přitom je matematika mezinárodním jazykem, který je všeobecně univerzální a mluví se jím ve světě technologií, robotiky, virtuální reality a umělé inteligence.

A+Students je japonskou metodou matematiky určenou pro děti od 2 ½ let, která je učí komplexně řešit aritmetické problémy pomocí počítadla (soroban) včetně použití vlastních produktů metody PLAY MATHS.

Jak program a kurzy prospívají takovému dětskému studentovi? Především zvyšují sebevědomí, rozvíjejí mozek a jeho dovednosti, zvětšuje se jejich mentální a paměťová kapacita, zlepšuje se schopnost soustředění a poslechu, výrazně zvyšují kreativitu, vylepšuje se fotografická paměť, může se zvýšit i IQ, podporují odolnost vůči stresu při řešení více problémů najednou, intuitivní myšlení a v neposlední řadě samozřejmě vytváří lásku k matematice.

Společnost je členem Jihoafrické franchisová asociace (FASA) a celosvětových matematických asociací jako jsou např. Pan Pacifc Abacus, Mental Arithmetic Association a ISDF (International Soroban Diffusion Federation).

A+Students je unikátní, exkluzivní, prestižní a především lukrativní master-franchisa.

Zakoupením master-franchisové licence získáte výlučná práva na jedinečnou a chráněnou ochrannou známku a osvědčenou metodu výuky matematiky, která je založená na více než 2 000 let starém systému, používaném ve východních zemích, které obecně překonávají v matematice západní země.

Více informací na www.aplusstudents.co.za nebo www.czech-franchise.cz/clen/a-plus-students-pty-ltd

#caf #ceskaasociacefranchisingu #lczechfranchise #franchisa #matematika

Image