Body Express

Vážení členové České asociace franchisingu, příznivci franchisingu, BODY EXPRESS, člen ČAF, pořádá pod záštitou České asociace franchisingu, seminář.


Velmi se omlouváme, ale z technických důvodů se seminář 17. května 2018 nekoná. Ostatní termíny zůstávají v platnosti!!!

Zdravé tělo za 20 minut týdně - příležitost na vlastní moderní fitness studio.

Termín a místo:
čtvrtek - 17.05.2018 od 9.30 do 11.30 hod.
Hotel Extol Inn Praha, Přístavní 340/2, 170 00, Holešovice, (www.extolinn.cz).
V případě zájmu můžete využít i jiné termíny semináře ve dnech 30.5. či 14.6.2018.

Nabídka je určena pro všechny členy asociace, franchisanty z Prahy a okolí či nové zájemce o franchisu, kteří by rádi svůj business rozšířili.

Na trhu již od roku 2015 úspěšně funguje franchisová síť BODY EXPRESS, která přináší zajímavou možnost podnikání pro všechny s pozitivním vztahem ke zdraví, lidskému tělu, ale i k lidem samotným  a jejich potřebám v oblasti zdravého životního stylu.

V dnešní uspěchané době každý z nás nejednou řešil otázku nějakého toho přebývajícího kila, bolesti zad ze sedavého zaměstnání či nedostatek času pro pohybové aktivity. Kolik lidí si vlastně může v dnešní době dovolit 3-4x týdně chodit cvičit? A kolik to zabere času? BODY EXPRESS byl vymyšlený přesně pro tyto situace a přináší na trh zdravého životního stylu nejrychlejší způsob jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy či zhubnout. To vše za 20 minut jednou týdně pro všechny věkové kategorie.

V příloze naleznete obecné informace a pozvánku.

Nejčerstvější informace o akci na http://bodyexpress.cz/zalozte-vlastni-studio

Doufáme, že Vás tato nabídka zaujala a těšíme se na setkání s Vámi v Praze

BODY EXPRESS