BODY EXPRESS

EMS je dnes nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odbourat přebytečné tukové zásoby a odstranit bolesti zad. Nejúčinnější metoda EMS je v BODY EXPRESS. Zdravé tělo za 20 minut týdně - příležitost na vlastní moderní fitness studio.


Termín a místo:

  • 3.10.2018 Praha - Smíchov od 10 hodin.

Seminář je určen pro všechny členy asociace, franchisanty z Prahy i dalších měst a dále pro nové zájemce o franchisu, kteří by rádi zahájili nebo rozšířili svůj business.

BODY EXPRESS:

Úspěšná franchisová síť BODY EXPRESS je na trhu již od roku 2015. Přináší zajímavou možnost podnikání pro všechny s pozitivním vztahem ke zdraví, lidskému tělu, ale i k lidem samotným  a jejich potřebám v oblasti zdravého životního stylu.

V dnešní uspěchané době každý z nás nejednou řešil otázku nějakého toho přebývajícího kila, bolesti zad ze sedavého zaměstnání či nedostatek času pro pohybové aktivity. Kolik lidí si vlastně může v dnešní době dovolit 3-4x týdně chodit cvičit? A kolik to zabere času? BODY EXPRESS byl vymyšlený přesně pro tyto situace a přináší na trh zdravého životního stylu nejrychlejší způsob jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy či zhubnout. To vše za 20 minut jednou týdně pro všechny věkové kategorie.

V příloze naleznete základní informace o konceptu.

Nejčerstvější informace a přihlášky na seminář najdete na: http://bodyexpress.cz/zalozte-vlastni-studio

Věříme, že Vás tato pozvánka zaujala a těšíme se na setkání s Vámi.

BODY EXPRESS