Mezinárodní výstava franchisingu

Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising se koná již po šesté, a to 14. června 2018 od 9 do 17 hodin v prostorách OKsystem a.s., Praha 4, Na Pankráci 125. Pořadatelem výstavy a doprovodných konferenčních programů je Franchise & Retail Academy ve spolupráci s Českou asociací franchisingu a dalšími partnery z oblasti franchisingu.

 


Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising je největší přehlídkou franchisových systémů a zdrojem informací o franchisovém podnikání. Cílem veletrhu je podpora franchisových systémů a této formy podnikání v České republice. Účast na akci je jedinečnou příležitostí prezentovat franchisové systémy a koncepty široké skupině zájemců o vlastní podnikání a získat tak nové franchisanty. Jde také o ideální možnost propagace nových systémů před vstupem na český a slovenský trh. Mezinárodní výstava pro podnikání a franchising je určena všem návštěvníkům, zejména však malým a středním podnikatelům, kteří hledají další formy podnikání a jiným skupinám zajímajícím se o nové výzvy, trendy a podnikatelské inovace.

Součástí výstavy je i vzdělávací část, která je určena pro všechny, kdo hledají konkrétní nabídky i obecné návody, jak se úspěšně zapojit do nízko-rizikového podnikání pod propůjčenou značkou. „Věříme, že svým pojetím, propojením konferenční a výstavní části, stejně jako dostatečným důrazem na networking, bude naše výstava zajímavou a výjimečnou v oboru,“ uzavírá Jiří Krajča.

V rámci Mezinárodní výstavy pro podnikání a franchisingu proběhne vyhlášení třetího ročníku soutěže Franchisa roku (www.franchisaroku.cz) v kategoriích Franchisor roku, Skokan roku, Cena ČAF pro podporu a rozvoj franchisingu a také nově Cena veřejnosti.

Hlavním partnerem výstavy je franchisový koncept UNIGLOBE Travel, zlatým partnerem výstavy světoznámý koncept realitních kanceláří Century21.

Partnery veletrhu jsou Česká asociace franchisingu. Odborným mediálním partnerem je portál TOP franchising.

Všechny informace, především podmínky aktivní i „pasivní“ účasti naleznete na www.vystavafranchisingu.cz.