MBI

13. října 2016 čeká na všechny podnikatele, obchodníky a širokou veřejnost jedinečná konference MBI 2016 PODNIKEJTE CHYTŘE, která se uskuteční v prostorách brněnského kongresového AS HOTELU v Brně. Očekávat můžete zkušené řečníky, zajímavé přednášky a bohatý program plný inspirace a motivace.


Prestižní jednodenní konference nabitá přednáškami zkušených profesionálů a skvělou atmosférou vás zavede do oblastí byznysu, komunikace a osobního rozvoje. Tým MBI se zaměřil na důležitá témata jako jsou: nastartování podniku, etiketa a komunikace a také záludnosti nové legislativy pro podnikatele.

Program v kostce

Jako první vystoupí Ladislav Špaček, mistr etikety a bývalý mluvčí prezidenta Václava Havla, který vám předá své letité zkušenosti nejen z oblasti etikety, ale i komunikace. Pokud se chcete ve styku s klientem vyvarovat zbytečných chyb v oblékání, představování nebo stolování, nenechte si jeho přednášku ujít.

Po polední pauze se na vás těší Petr Kadlec, poradce top managementu a certifikovaný kouč. Během přednášky vám poradí, kde hledat a nalézt jistoty ve změnách. Těm se dnes nedá vyhnout a každá na nás nějakým způsobem působí. Petr Kadlec poradí, jak se díky nim posouvat vpřed a ne zpět.

Velkým tématem bude historie a budoucnost českého podnikání v podání Jiřího Novotného, ředitele a jednatele společnosti ACCONTES. Ten se s vámi podělí o užitečné tipy, které mohou rozhodnout o úspěchu vašeho podnikání.

Vstupenky

V ceně vstupenky je kromě přednášek a doprovodného programu také občerstvení pro všechny účastníky konference. Bližší informace k programu, seznam řečníků a přednášek najdete na webových stránkách konference https://www.mbi.cz/podnikejte-chytre/

Podnikejte chytře