Empiria 21

Venku běží léto na plné obrátky, sezona dovolených je v polovině a my v Empirii 21 pro vás máme pár networkingových tipů na druhou půlku prázdnin.


Co třeba vylepšit způsob, jakým si na networkingových akcích říkáte o to, co hledáte. Doufáme, že díky tomu už nikdy nepadnete do pasti univerzálního zaklínadla "hledám nové klienty". Výsledek si pak budete moci rovnou vyzkoušet na našich obchodních snídaních (i v létě jjsou plná členů i zajmavých hostů) či večerních akcích v Průhonicích či Mladé Boleslavi.

Máte cíl? Proč chodíte na networking? Co chcete získat z obchodní snídaně nebo z celovečerní networkingové akce? Pro co si tam jdete? 

Možná jste už od někoho slyšeli, že "networking mu nefungoval". Nebo jste si to dokonce mohli říkat vy sami po účasti na některé akci. Ale ruku na srdce... Věděli jste předem, proč jste na akci šli? Koho jste chtěli potkat? Jaký byl váš cíl? Byl konkrétní?

"Najít nové klienty" není takovým cílem. Stejně jako v osobním životě, i v networkingu fungují co nejkonkrétnější prání a poptávky. Pojďme na to krok po kroku na jednom konkrétním příkladu.

Představte si, že jste firma, která nabízí masérské a fyzioterapeutické služby přímo u klientů ve firmě:  

Kdo je váš ideální klient? Firma s alespoň 20 zaměstnanci, z nichž někteří by masáž ocenili jako zajímavý benefit.

Kdo vaše služby využívá nejčastěji? Lidé, kteří sedí často celý den u počítače. Zaměřte se tedy například na IT firmy.

Kde sídlíte? Praha 5! Hledejte firmy, které sídlí ve vašem okolí a vy ušetříte čas i peníze za zdlouhavou dopravu. 

Díky těmto kritériím si vytipujte konkrétní firmy, ve kterých máte zájem své služby nabídnout. Kontakty na lidi, kteří v nich o benefitech rozhodují poptávejte na networkingových setkáních. Budete překvapeni, jak se zvýší úspěšnost vaší poptávky!

Další tipy, jak využít možnosti, které networking přináší, najdete v článku 8 tipů k úspěšnému zvládnutí networkingové akce.

Jednou z akcí, kde je rovnou můžete využít je...

Zveme vás na 8. Profinetworking !

První poprázdninová celovečerní networkingová akce se koná 20. září 2018.  Máte možnost se potkat na jednom místě s 80 majiteli firem, podnikateli, lidmi, kteří mají ve svých firmách rozhodovací pravomoci... Poznat je, představit jim sami sebe a svoje firmy a navázat obchodní spolupráci. A třeba i splnit své roční plány, protože konec roku bude už nebezpečně blízko. 8. Profinetworking pořádáme v průhonické restauraci Pod Zámkem, kde v kuchyni vládne famózní šéfkuchař Jan Pýcha. O skvělé jídlo je díky němu postaráno. Neméně skvělý program plný networkingu a zábavy vám zařídíme my :) Více informací, vč, přihlášky najdete na http://www.empiria21.cz/registrace-na-8-profinetworking-restaurace-pod-zamkem-v-pruhonicich/

Kam na obchodní snídaně v srpnu?

O tom, že prázdniny rozhodně nejsou žádnou networkingovou okurkovou sezonou, svědčí fakt, že na červencových snídaních bylo v průměru 15,4 účastníků! Schválně si řekněte, zda někde jinde zvládnete za dvě hodiny oslovit osobně tolik potenciálních obchodních partnerů a navázat s nimi osobní vztah...  

Přijďte si na networking pro nové kontakty pro vaše podnikání: 

Informace o dalších termínech setkání najdete:

pro kluby Praha 4 - Kavčí hory a Říčany http://www.empiria21.cz/kluby/kluby-praha-4-praha-vychod-praha-zapad/

pro kluby na Praze 5 http://www.empiria21.cz/kluby/praha-5/

pro klub na Praze 1 http://www.empiria21.cz/kluby/praha-1/

 

Ať máte pohodový zbytek prázdnin, cestujte, odpočívejte a stále si budujte síť svých užitečných kontaktů!

 

Za Podnikatelský klub Empiria 21,

Petr Slavík