Alternativní popis obrázku

V podnikatelských klubech Business for Breakfast se od ledna do srpna zrealizovaly zakázky v částce 67,6 milionu korun. Dokazuje to, že networking se u malých a středních podnikatelů stává činným prostředkem k dosažení nových obchodních příležitostí. Za sledované období si členové v klubech BforB mezi sebou předali přes 5200 doporučení a kontaktů na potenciální zákazníky a sjednali přes 8 tisíc tzv. mítinků 1na1.


Využívat výhod networkingu mohou podnikatelé už na 46 místech Česka. Jen během letošního roku otevřela firma podnikatelské kluby v krajích Olomouckém, Královéhradeckém, Plzeňském, Moravskoslzeském a další v Praze a Brně. „V roce 2015 se podnikatelé v klubech BforB navzájem osobně představili 2173 novým hostům. Při počtu 46 podnikatelských klubů to je cca 48 lidí v každém klubu, se kterými měli naši členové příležitost se osobně setkat a navázat nový obchodní vztah,“ doplňuje ředitelka Business for Breakfast Česká republika Kamila Zárychtová.

Rozrůstá se i členská základna klubů BforB, ke konci srpna se počet podnikatelů navštěvující networkingové setkání dosáhl 480 členů „V podnikatelských klubech BforB umíme měřit aktivitu a výsledky každého podnikatele a klubu jako celku. Nejde v nich o to primárně něco prodat, ale jde o poznání a vzájemném porozumění. Obě strany mají možnost zjistit, jak si mohou být vzájemně přínosné,“ říká ředitelka BforB Česká republika Kamila Zárychtová.

Pro další informace kontaktujte:

Ředitelku Business for Breakfast Kamilu Zárychtovou,

 tel. 00420 608 066 363, e-mail kamila@bforb.cz, www.bforb.cz, FB Business for Breakfast Česká republika, s.r.o., Linked In Business for Breakfast Česká republika, s.r.o.