Empiria 21

Současná doba není pro nikoho z nás snadná jak v pracovním, tak osobním životě. Rádi bychom přispěli k tomu, abyste období karantény, kdy některým plyne čas pomaleji, využili ke svému rozvoji a zdokonalení dovedností, které všichni budeme při rozhýbávání podnikání potřebovat mnohem více než kdykoliv předtím.

 


Získali jsme pro vás od Jany Bártíkové, skvělé lektorky a také autorky oblíbené Linkedin Akademie, slevu 20 % na její Online akademii Linkedin pro byznys, do které se lze přihlásit do 26. března. Akademie startuje 30. března a je v současné době jednou z mála příležitostí, jak zdokonalit svou práci s touto profesní sítí, která se může stát nevyčerpatelným zdrojem nových klientů a zajímavých kontaktů.

Slevu 20 % získáte, pokud na stránce Linkedin Akademie vložíte do přihlášky kód: LAEmp21

Můžete se také tento a příští týden zdarma zúčastnit některého z webinářů s Janou Bártíkovou, kde se dozvíte více o Akademii a můžete Janě položit své otázky.

Přejeme vám hodně zdraví a těšíme se na viděnou.

Lucie Libovická
www.empiria21.cz
www.onlinenetworking.cz

PS. V tuto chvíli vám bohužel nenabídneme na networkingové snídani dobrou kávu a míchaná vajíčka. Přesunuli jsme se však do online a stále servírujeme vydatné porce kontaktů, vzájemné podpory a sdílení nápadů, jak se vyrovnat se stávající situací. Ráno nás najdete na http://www.empiria21.cz/kluby/ a večer na www.onlinenetworking.cz

Empiria 21