Empiria 21 logo

Krásný den, mám radost, že vám mohu představit horkou networkingovou novinku - jediný online networking v České republice!

 


Online networking (www.onlinenetworking.cz) je efektivní způsob, jak získávat nové kontakty, šetřit čas, energii a peníze. Umožňuje navázat spolupráci s novými lidmi z pohodlí vlastní kanceláře či domova. S vlastním šálkem kávy a bez zdlouhavého cestování si lze povídat s dalšími podnikateli z nejrůznějších oborů a oblastí České republiky, kteří hledají nové klienty, dodavatele, kolegy do týmu a třeba i přátele.

První online networkingové setkání pro cca 20 účastníků startuje v pondělí 24. února od 18 hod. A pak pokračujeme v pravidelném rytmu každý týden.

Staňte se průkopníky, buďte ti odvážní, kteří vyzkouší jako první tuto žhavou novinku a využívejte networking i v online prostředí!

Na www.onlinenetworking.cz si vyberte termín, který vám vyhovuje a pak už se jen v daný den a hodinu pohodlně usaďte do svého křesla a navazujte nová obchodní partnerství, získávejte klienty nebo zkušenosti od dalších aktivně nastavených podnikatelů.

Těším se na naše ONLINE setkání!

Lucie Libovická
Podnikatelský klub Empiria 21

P.S. Pro ty, kteří se bojí techniky - připojit se zvládne opravdu každý! Pro účast na online networkingu potřebujete připojení k internetu, internetový prohlížeč, mikrofon a sluchátka. Není potřeba stahovat ani instalovat žádný software. Všechny informace a návody od nás dostanete emailem s dostatečným předstihem před termínem vašeho online networkingu.

P.P.S. Jak online networking probíhá se můžete podívat na https://www.youtube.com/watch?v=Dh__b5wXHUc