Pingu´s English logo

Chcete, aby Vaše dítě hovořilo anglicky, ještě než půjde do školy? Nevyhovuje Vám současná nabídka předškolního vzdělání? Přijďte se se seznámit s britskou školou angličtiny Pingu´s English.


Frachisový koncept Pingu´s English je poctěn, že se představí a vystoupí na Master franchisové konferenci, která se koná dne 7. listopadu 2019 v Praze v České republice. Seznamte se s námi osobně a zjistěte více o tom, jak náš osvědčený anglický franchisový systém Pingu´s English revoluční v předškolním vzdělání. Stejně tak jako naše plány expandovat v příštím roce nejen na český trh ale i do celé Evropy.

Tato franchísová akce je pořádána Českou asociací franchisingu ve spolupráci s firmou AVEX systems. Více informací o Master franchisová konferenci a Franchising foru 2019 najdete na webu České asociace franchisingu nebo jednotlivých akcích.

Chcete-li se s námi osobně setkat nebo se dozvědět více o franchisových příležitostech v České republice nebo na jiných mezinárodních trzích, pošlete nám e-mail na opportunities@pingusenglish.com nebo volejte +44 (0) 7799 723 218. Podívejte se také na naši stránku na Facebook, co se děje v Pingu´s English ve více než dvaceti zemích po celém světě.

Více informací na tomto odkazu: http://www.pingusenglish.com/franchisingevent/