TAB Board logo

Praha, 30. ledna 2019 - Síť TAB Board na Slovensku roste. Majitelé malých a středních firem budou moci nově využívat služeb poradních boardů i v Trenčianském kraji, a to díky novému franšízantovi Martinu Kuropkovi.


Martinovým úkolem jakožto nového franšízového partnera TAB Board je během jednoho roku otevřít minimálně 2 boardy a získat 11 členů. Jejich prostřednictvím tak bude moci podporovat majitele malých a středních firem, pomáhat jim s jejich rozvojem, inspirovat a otevírat nová témata k řešení s cílem vytvářet prosperitu a lepší prostředí v jejich firmách. „Martin nás zaujal svým aktivním přístupem, energií a chutí pracovat na sobě, zužitkovat své zkušenosti a posunout se tak dále. Vzhledem k tomu, že sám podniká, dokáže pochopit problémy, se kterými se majitelé malých firem potýkají. Navíc prošel také korporátní sférou, díky níž nasbíral celou řadu zkušeností, které může aplikovat při své práci v rámci TAB Board,“ říká Jana Škabradová, Operation Manager TAB Board CZ.

Martin se více jak 15 let pohybuje ve výrobních firmách, kde prošel pozicemi od technologa, přes kvalitu, plánovaní výroby, až po řízení nákupu a logistiky nadnárodní firmy. Několik let pracoval ve Velké Británii, poté se stal zástupcem nadnárodní firmy na Slovensku. V letech 2014 až 2015 připravoval a realizoval uzavření výrobního závodu na Slovensku a kompletní přesunutí výroby a dodavatelských řetězců do Maďarska. Je odborníkem na analýzu procesů ve firmě, optimalizace a následné realizace. Je certifikovaných auditorem ISO 9001:2015. Od ledna 2019 je certifikovaným koučem TAB. „Koncept TAB Board mne velmi zaujal zejména tím, že se odlišuje od toho, o čem jsem v rámci konzultačního byznysu doposud slyšel. V momentě, kdy jsem dostal šanci se zasedání podnikatelského boardu osobně zúčastnit, přesvědčil jsem se, že pro majitele firem, kteří se rozhodnou na rozvoji svého podnikání pracovat a posouvat jej vpřed, je členství v TABu tou nejlepší volbou. A jsem rád, že jako franšízant budu moci stát u toho a pomáhat jim jejich byznys rozvíjet. Nebudou tak muset být na své podnikání sami,“ vysvětluje svou motivaci stát se franšízovým partnerem této mezinárodní sítě Martin Kuropka s tím, že jeho cílem je etablovat TAB Board jako silnou značku v rámci Trenčianského kraje a pomáhat tamním podnikatelům v dosahování jejich cílů.

Otevřením pobočky v novém regionu Slovenska však plány TAB Board na slovenském trhu v letošním roce nekončí. Rozšířit své působení by chtěla tato síť i do dalších lokalit. „V současné době jednáme s několika dalšími zájemci o franšízovou licenci ze Slovenska. Proces seznamování s konceptem TAB trvá několik týdnů až měsíců. Během tohoto procesu se vzájemně poznáváme, vyjasňujeme si případné dotazy, řešíme návratnost investice, abychom na konci procesu měli jasno, zda spolu chceme spolupracovat a zda spolupráce dává oběma stranám smysl,“ prozrazuje Jana Škabradová. Aktuálně TAB Board hledá franšízového partnera v Nitrianském regionu, který by navázal na aktivity dosavadního franšízanta. Ten spolupráci s konceptem ukončil v loňském roce, když byl ve volbách zvolen obecním zastupitelem a následně starostou obce Žikava.

Martin Kuropka

Pro více informací kontaktujte:

Jana Škabradová
TAB Board CZ
Tel: +420 724 111 323
e-mail: jana.skabradova@tabcz.cz

O TAB Board:

TAB Board (The Alternative Board) je největší světový poskytovatel franšízového konceptu v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. TAB Board byl založen v roce v USA a nyní je provozován již v 17 zemích světa. Od roku 2014 úspěšně funguje v České republice a na Slovensku. TAB Board byl vyhodnocen časopisem Entrepreneur jako nejlepší franšízový koncept v oblasti služeb pro podnikatele. TAB Board je členem České asociace franchisingu a také Slovenské Franchisingové Asociácie.