Empiria 21

Prázdniny jsou v plném proudu, v Empirii 21 jsme si zkraje července naordinovali 14 dní volna a teď už opět frčíme na vlně networkingu. Pojďte se s námi začíst do tipů, které jsou hodně volnočasové, ale pár pracovních se mezi nimi tady najde.


1. Chcete výrazně zlevnit a zjednodušit mytí vašich firemních i osobních aut? Díky spolupráci s firmou Superoperátor a její aplikaci to dokážeme! Na místě nic neplatíte, jedete rovnou do myčky, máte o všem přehled online a už se nikdy nestane, že by vaši zaměstnanci myli soukromá auta za firemní peníze. To stojí za vyzkoušení, co říkáte?

2. Na networkingu se často poptávají i soukromé věci. Máme pro vás tip z kategorie „rodinné“ stříbro - stomatologickou ordinaci, kde přijímají pacienty, využívají nejnovější postupy a všichni jsou zde moc milí. Z vlastní zkušenosti mohu doporučit kliniku Prosmile v Klánovicích. Vede ji sympatická a stále usměvavá majitelka, Marta Matušková. Covidové období využila pro instalaci zcela ojedinělého systému nejmodernějších technologií, které garantují bezpečnost pacientů na nejvyšší úrovni. V Prosmile se můžete objednat i na dentální hygienu a zoubky tady umí ošetřit a vyčistit i dětem. Malým, velkým, a zejména těm, které mají špatnou zkušenost s méně trpělivými stomatology.

3. Také vás už napadla otázka, proč někteří lidé zvládají všechny nečekané situace a těžkosti a jiní se hroutí, jen když se objeví špatná zpráva? Odpovědi a návod, jak ovlivnit svou odolnost, poznat mentální pasti a připravit se na „horší“ období, přináší série webinářů 5 klíčů k psychické odolnosti. Pokud chcete využít volnější letní období k posílení mysli, optimismu, sebevědomí a energie, může vám k tomu právě tenhle online trénink, který startuje 22. července, pomoci.

4. Víte, že Empiria 21 jezdí každý podzim na Moravu do sklípku? Tyhle úžasné víkendové výlety má na svědomí sympatická a činorodá Iva Maříková, členka E21 a majitelka Středočeské cestovní agentury.  Letos v říjnu zamíříme ke Znojmu, užijeme si společnou páteční degustaci a v sobotu možná půjdeme opět pomáhat na vinici. Zbývá ještě pár volných míst, vítáni jsou jednotlivci i páry. Info a objednávky přímo u Ivy Maříkové.

5. Chcete mít super fotky bez cestování nebo zabavit znuděné puberťáky? Objevte nově otevřený Selfie Market na Václavském náměstí 11, což je jedinečná interaktivní expozice v srdci Prahy inspirovaná populárním Instagramem. Nabízí více než 50 různých scenérií pro pořízení skvělých fotografií, které budou na sociálních sítích patřit mezi ty nejoblíbenější a nejsdílenější. Bonus navíc – do konce srpna mají členové a účastníci akcí Empiria 21 vstup zdarma, stačí v pokladně říci heslo Empiria!