Alternativní popis obrázku

Máte širokou databázi kontaktů a chcete z ní vytěžit co nejvíce? Staňte se manažerem vlastního podnikatelského klubu. Business for Breakfast vám dává šanci.


Značka Business for Breakfast (BforB) nabízí všem, kteří chtějí efektivně pracovat se svými kontakty, možnost spolupráce v podobě vedení vlastního networkingového klubu BforB. Nemusíte si pořizovat franšízovou licenci, vynakládat zbytečně vysoké finanční prostředky na budování zcela nové značky, stačí úspěšně absolvovat základní školení vedení klubu a centrála sítě BforB vám pomůže se zahájením jeho fungování.

Díky řízení vlastního podnikatelského klubu můžete jako jeho manažer dosáhnout mnohonásobně vyššího počtu zakázek získaných prostřednictvím doporučení a referencí od vašich již existujících kontaktů. A to „jen“ aplikací systému Business for Breakfast do vaší vlastní sítě kontaktů. „Těšit se také můžete na zakázky a příležitosti přicházející od zcela nových kontaktů, se kterými budete mít možnost se setkat v rámci meetingů BforB se členy klubů,“ prozrazuje ředitelka Business for Breakfast Česká republika Kamila Zárychtová s tím, že výhodou pro manažera klubu je také posílení vztahů na osobní úrovni s již existujícími kontakty.

Jak již bylo zmíněno, vedení BforB, pomůže manažerům klubu s rozjetím jeho fungování. Zde však podpora ze strany zástupců sítě nekončí. Ti jsou totiž vždy připraveni manažerům při řízení jejich klubů pomoci, stejně jako je jim k dispozici manuál, díky němuž pro něj bude řízení klubu jednodušší. Stejně tak dostane k dispozici všechny potřebné materiály pro efektivní vedení klubu tak, aby z jeho fungování mohl vytěžit co nejvíce. 

„Jen v prvních osmi měsících loňského roku se v našich podnikatelských klubech Business for Breakfast zrealizovaly zakázky za bezmála 70 milionů korun. Tato částka je tak důkazem toho, že u malých a středních podnikatelů se networking stává čím dál tím účinnějším prostředkem k dosažení nových obchodních příležitostí. Také proto jsme se rozhodli dát příležitost dalším podnikatelům, aby efektivně využili své kontakty,“ prozrazuje Kamila Zárychtová.

Podnikatel, který by se chtěl stát manažerem vlastního networkingového klubu BforB, zaplatí za úvodní školení, díky němuž bude moci klub vést, 20 tisíc korun. Dále pak složí depozit ve výši 30 tisíc korun. Ten je vratný po splnění základních výkonnostních podmínek, se kterými zájemce seznámí zástupce konceptu BforB.

Jako franšízový koncept nabízí Business for Breakfast samozřejmě také možnost získání franšízové licence.  Zájemci mají na výběr ze dvou variant. Mohou si pořídit licenci na provozování 10 klubů BforB za 700 tisíc korun, nebo získat licenci na vedení pěti klubů za 450 tisíc korun. Franšízant provozující 10 klubů může při dodržování všech pravidel očekávat navrácení investice do cca jednoho roku, provozovatel pěti klubů pak během zhruba šesti měsíců. „Naším cílem je dát šanci dalším podnikatelům podílet se na kultivaci podnikatelského prostředí v České republice prostřednictvím networkingu, což dle našich dlouholetých zkušeností funguje. Rozvíjet podnikání na základě korektních osobních vztahů a doporučení jim přinese nejen zisk, ale také uspokojení, že dělají byznys jinak, lépe,“ vysvětluje Kamila Zárychtová.

Aktuálně Business for Breakfast je možné rozšířit řady jejích franšízantů díky převzetí již fungující franšízy, jež provozuje podnikatelské kluby v atraktivních lokalitách, jakými Praha 1, Praha 4 a Praha 8 bezesporu jsou. Pro zájemce o podnikání v Libereckém kraji je pak k dispozici zavedená franšíza v Liberci. Využijte tak šanci na převzetí již zavedeného byznysu!

Zaujala vás možnost vést svůj vlastní podnikatelský klub jako manažer či jako franšízant? Získejte více informací a kontaktujte ředitelku Business for Breakfast Česká republika Kamilu Zárychtovou – kamila@bforb.cz ; +420 608 066 363. Více informací naleznete také na www.bforbfranchise.cz.

 

Business for Breakfast

„Měníme atmosféru podnikání v České republice k lepšímu.“

Business for Breakfast je v České republice největší profesionální organizací, která se specializuje na referenční networking. Podporujeme zejména malé a střední podnikatele na lokální úrovni a naším cílem je vytvořit jim takové prostředí, ve kterém získají nové dlouhodobé zdroje pro nové zakázky, inspiraci pro svůj byznys, podporu lokální podnikatelské komunity a díky tomu všemu větší ekonomickou stabilitu.