100 franchisantů s vlastními podniky MBI vybuduje do roku 2020 největší síť poradců ve finančnictví ve střední Evropě

 


Po dvou letech příprav dnes MBI spouští v České republice a také v Maďarsku, Slovensku a v Rumunsku první mezinárodní franchisingový systém ve finančnictví, celkem bude v každé zemi otevřeno 33 provozoven. Společnost nyní hledá franchisanty, kteří chtějí udělat první krok k samostatnému podnikání a zároveň se spolehnout na sofistikovaný, novátorský koncept se silným partnerem v zádech. Model počítá s desetinásobným nárůstem investovaného kapitálu během příštích pěti let a nabízí rozmanité příležitosti k budování kariéry.

Už teď je MBI, celkově s jedním milionem klientů, jednou z nejvíce inovativních společností ve finančnictví a nejúspěšnějším nezávislým makléřem ve střední Evropě. Společnost je založena na velkém počtu špičkových produktů v oblasti investic a investičních aktiv a také privátního bankovnictví, které MBI vyvinula spolu s renomovanými partnery. Mezi ně patří mimo jiné společnosti MasterCard, Raiffeisen Bank International a C-Quadrat.

Koncept franchisingu, který nabízí MBI, je unikátní v mnoha směrech. Aby se člověk stal franchisantem MBI, nepotřebuje předchozí zkušenosti z finančního sektoru. Mnohem důležitější je podnikatelský duch a schopnost vést tým. Franchisant má s nízkými náklady k dispozici speciální design a infrastrukturu poboček, které exkluzivně pro MBI navrhli hvězdní architekti. MBI také poskytuje franchisantovi přístup už k existujícím klientům stejně jako k exkluzivním produktům. Průkopnickým nástrojem je hlavně MBI Passport, věrnostní karta s funkcí platební karty MasterCard. S MBI Passportem zdarma získávají všichni klienti přístup k poradenským službám MBI, ale také řadu exkluzivní výhod v oblasti životního stylu jako jsou slevy na lístky na festival Sziget v Budapešti, výhodné volání MBItel nebo ubytování zdarma v síti hotelů 365 Holiday Plus Unlimited.  Všechny cenové výhody přenáší MBI  přímo ke svým klientům.

 „MBI jde se svým konceptem franchisingu novou cestou a umožňuje ambiciózním manažerům vybudovat vlastní úspěšnou firmu. Tím jsme průkopníky ve finančním sektoru,“ říká Ing. Alexander Schaufler, zakladatel a CEO společnosti MBI.

Ing. Alexander Schaufler, zakladatel a CEO společnosti MBI

O společnosti MBI

MBI je mezinárodním franchisorem, nezávislým makléřem a finančním poradcem s více než 25 lety zkušeností ve finančnictví. Založena byla v roce 1989 inženýrem Alexanderem Schauflerem. Prostřednictvím poboček a více než 600 finančních expertů slouží 1 milionu klientů ve střední Evropě. MBI Passport doplňuje nabídku řadou produktů v oblasti životního stylu a zároveň funguje jako vstupenka do světa služeb MBI.

Více informací najdete na www.mbi.eu