AVEX systems, s.r.o.

Konference získala významné ocenění České asociace franchisingu jako nejlepší akce roku 2016 „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca. 600 zájemců o franchising a představeno bylo více než 75 nových franchisových systémů.


Datum konání: 15.11.2017 v době od 10:00 - 17:00 hodin
Místo konání: Slovanský dům - Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1
Organizátor konference: společnost AVEX systems, s.r.o.

Konference je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových nebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku.

Master franchisová konference Praha 2017

Cíle konference

Jak již sám název napovídá, na konferenci budou představeny franchisové koncepty, které v České a Slovenské republice hledají své nové master-franchisové nebo franchisové partnery. Nabízí se tím velká příležitost především pro manažery firem, kteří plánují své vlastní podnikání, pro malé a střední podnikatele, investory a další zájemce o samostatné podnikání, jak získat informace o úspěšných globálně působících franchisových systémech a stát se jejich partnery. Kromě představení jednotlivých systémů a možnosti jednat přímo s jejich zástupci o podmínkách spolupráce a navázání osobních kontaktů, budou účastníkům konference zdarma k dispozici i odborníci na téma franchising, jako např. Ing. Aleš Tulpa, mezinárodní franchisový poradce ze společnosti AVEX systems, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel franchisového systému OBI, z oblasti právní problematiky Mgr. Antonín Kazda, mezinárodně působící advokát s praktickými zkušenostmi z oblasti franchisového podnikání a další experti z různých oborů podnikatelské činnosti.

Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem a investovat do atraktivních značek.

Zde jsou příklady franchisových systémů, které plánují vstup na český a slovenský trh a které budou v rámci konference představeny účastníkům a zájemcům o franchisové licence: IDdesign, Dánsko – síť prodejen s nábytkem ve skandinávském stylu. Do skupiny patří i síť JYSK. Anticafé - inovativní franchisový koncept specifických kaváren z Francie. Boco, Francie - důkaz toho, že i fast food může být kvalitní, chutný a lákavý pro zákazníky. Marco Aldany - jednička na španělském trhu kadeřnictví a salónů krásy. NOA NOA – velmi úspěšný dánský franchisový koncept v oblasti dámského odívání. Pressto, Španělsko - světový lídr v oblasti čistírenských služeb. Park Lane, Švédsko – známá síť prodejen s módním odíváním s celosvětovou působností. Panduro Hobby, Švédsko – již od roku 1952 úspěšná síť prodejen s kreativní nabídkou výrobků pro různé formy bastlování a kutilství. HITIO Gym, Norsko – sportovní a fitness-kluby pro celou rodinu se zaměřením na sebeobranu. Logiscool, Maďarsko – franchisová síť škol pro děti od 6 let s nabídkou všeho co souvisí s počítači a programováním. Dale Carnegie, USA – světová jednička v oblasti vzdělávání manažerů firem. Expense Reduction Analysts, Velká Británie – největší poradenská společnost na světě se zaměřením na snižování provozních nákladů společností. Bottega Verde a glossip, Itálie – síť prodejen velmi známých značek přírodní kosmetiky. Tiroler, Rakousko - formou mobilních prodejních stánků je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska. Další franchisové systémy, které konference představí, budou postupně doplňovány na webu: www.masterkonference.cz.

Pokud Vás tato výjimečná událost zaujala a máte zájem se jí zúčastnit, máte možnost se zaregistrovat prostřednictvím internetových stránek: www.masterkonference.cz případně e-mailem: ales.tulpa@avexsystems.eu. Na webových stránkách www.avexsystems.eu získáte rovněž další informace k této na českém a slovenském trhu ojedinělé akci. Internetové stránky www.veletrhfranchisingu.cz Vám více představí veletrh franchisových systémů, které již působí na českém a slovenském trhu. Tato akce se bude konat souběžně s konferencí a Summitem týdne ve stejný den, tj. 15.11.2017 ve Slovanském domě v Praze. Organizátorem veletrhu je společnost Profit system franchise services s.r.o.