Avex systems

K nejdůležitějším akcím, které napomáhají rozvoji franchisingu na českém trhu, patří Master franchisová konference v Praze, která se každoročně pořádá již od roku 2012. Od té doby konference představila více než 75 franchisových konceptů a zúčastnilo se jí celkem téměř 900 zájemců o franchisové podnikání.

 


Master franchisová konference v Praze, která se bude konat dne 07.11.2019, vám nabídne nové a velmi zajímavé franchisové systémy. Odborníci na franchising vám vysvětlí, co to je master-franchisa a jak jednat s poskytovateli franchisových licencí o podmínkách možné spolupráce.

Datum konání: 7. 11. 2019, od 9:30 do 17 hodin

Místo konání: OKsystem, Na Pankráci 1690/125, 140 21, Praha 4

Organizátor konference: Česká asociace franchisingu - ČAF - ve spolupráci se společností AVEX systems

Počet míst na konferenci je omezen, proto se registrujte co nejdříve na webu, kde najdete i více informací o této akci: www.masterkonference.cz – Registrace. 

Využijte přítomnosti expertů na franchisové podnikání, k tomu, aby Vám zdarma poradili, jak nejlépe jednat se zahraničními franchisovými systémy, co je tabu a  kde se dá jednat o podmínkách spolupráce, o výši poplatků za licence, na co si dát při jednáních pozor a co můžete oprávněně po zahraničních franchisorech - majitelích know-how a franchisových konceptů - požadovat?

Zde jsou příklady konceptů, které zde budou detailně představeny:

  • NAU, Itálie - Franchisový koncept prodejen s moderními brýlemi, veškerým doplňkovým sortimentem na téma optika a službami, které uspokojí všechny zákazníky.
  • M ROOM, Finsko - Největší evropský franchisový systém tzv. Barber Shops.
  • Tcollege, Švýcarsko - Vzdělávání adoučování dětí ve švýcarské kvalitě.
  • LA CHINATA, Španělsko - Prodejny s nabídkou výrobků, kde základem jsou olivy a olivový olej.
  • NO+Vello, Španělsko - Světový lídr v epilačních salonech s více než 1.000 centry. Vzorová pilotní provozovna úspěšně funguje v Olomouci.
  • Logiscool, Maďarsko - Koncept škol pro děti v oblasti IT a programování. Pilotní školu je možné navštívit v Praze.
  • Pressto, Španělsko - Světový lídr v oblasti čistírenských služeb. V Praze jsou v provozu 2 vzorové pilotní čistírny.
  • Tiroler, Rakousko - Síť prodejen tyrolských specialit na farmářských trzích. První franchisant na českém trhu působí s velkým úspěchem již téměř 5 let.

Seznam systémů bude postupně doplňován. Sledujte proto: www.masterkonference.cz – Systémy.

Podrobnější informace o těchto a dalších franchisových koceptech najdete na webu: www.avexsystems.cz – Katalog franchis a nebo kontaktujte jejich exkluzivního zástupce pro český a slovenský trh:

Ing. Aleš Tulpa
E-mail: ales.tulpa@avexsystems.eu
Mobil: +420 724 007 505

„Úspěch v podnikání nemůže být nikdy garantován nebo zajištěn. Existuje však několik cest, jak jej dosáhnout a přitom se v maximální možné míře vyhnout podnikatelským problémům a rizikům nebo je alespoň omezit na minimum. Jednou z nich je FRANCHISING,“  tvrdí Ing. ALEŠ TULPA, ze společnosti AVEX systems - mezinárodní franchisový poradce, uznávaný expert na franchising v ČR s dlouholetou praxí, ex-prezident České asociace franchisingu a bývalý generální ředitel velkých mezinárodních společností, jako je například OBI nebo QUELLE. Ing. Tulpa je zapsán do Knihy osobností EXFORD ENCYCLOPEDIA za mimořádný přínos a úspěchy ve franchisovém podnikání.