Česká asociace franchisingu

MFV Expositions and Franchise Update Media vás zvou na první evropskou konferenci Master & Multi-Unit Franchising, která se koná 28.-29. ledna 2020 v rakouské Vídni.

 


Připojte se k lídrům v oboru, franchisorům, master-franšízantům a všem, kteří řeší problémy franchisingu v Evropě. Buďte součástí této jedinečné akce, jejíž spolupropagátorem je i Česká asociace franchisingu.

Konference se zaměří na hlavní aspekty úspěšných růstových strategií a taktiky očima zkušených franchisorů, master franšízantů a multi-unit, multi-brand franšízantů.

Proč se zúčastnit?

Konference je dvoudenní a pokrývá všechny aspekty franchisingu. Program je přizpůsobený potřebám a zájmům globálních franchisorů a multi-franšízantů zaměřených na rozšiřování svých sítí celosvětově.

Budou zde sdíleny zkušeností franšízantů a nejaktuálnějších údajů, které účastníkům pomohou při nejlepším rozhodování o tom, jak rozvíjet své podnikání ve své/nové zemi.

V roce 2020 se na této konferenci spojí nejen vědomosti a znalosti nejmocnějších lidí ve franchisingu, ale také zkušenosti celých generací podnikajících ve franchisingu usilujících o rychlý růst tohoto businessu. Tato exkluzivní skupina vytváří budoucnost franšízy na evropském trhu, v USA a dalších zemích.

Hotel Savoyen

Více na webu https://www.emmfc.com/ nebo v přiložené brožuře.