Franchising

Inovace jsou základem vývoje kupředu. A proto se i společnost PROFIT system® rozhodla upravit podobu časopisu tak, aby odrážel trendy moderní doby. Čtenáři se tak mohou těšit na přísun zajímavých a užitečných informací o podnikání nejen v oblasti franšízingu v novém hávu. O ten se postaralo grafické studio Pitoresq Design.


„Časopis na tuzemském trhu vychází čtvrtletně již od roku 2015, a proto jsme si řekli, že je na čase ho trochu „osvěžit“. Chceme, aby zcela reflektoval situaci na tuzemském franšízovém trhu. Ten se neustále vyvíjí, a proto není dobré zůstat pozadu. Momentálně jsme svědky rebrandingu řady franšízových sítí, a tak jsme došli k názoru, že rebrandovat můžeme i my,“ vysvětluje Marek Halfar, výkonný ředitel poradenské společnosti PROFIT system franchise services s.r.o., která je vydavatelem magazínu a provozovatelem portálu Franchising.cz.

Čtenáři najdou v magazínu, jak jsou zvyklí, řadu zajímavých informací od odborníků na franšízing i podnikání vůbec. Samozřejmostí jsou fundované rady ohledně legislativních záležitostí, jež pro nás zpracovávají právníci z advokátní kanceláře Havel, Holásek & Partners. Velkou část pak tvoří články informující o novinkách na tuzemském franšízovém trhu stejně tak, jako příběhy těch, jež na něm působí.

Novinkou, na kterou se mohou čtenáři mimo nového designu těšit, je i změna podoby Katalogu franšíz, díky níž je nabídka franšízových a partnerských konceptů daleko přehlednější a je tak jednodušší se v ní zorientovat a vybrat si tu správnou značku pro rozjetí vlastního byznysu. Řadu z nich bude možné potkat také na pražském Veletrhu FRANCHISINGU, který se uskuteční 15. listopadu v rámci Summitu Týdne podnikání. Bližší informace o něm najdete také v magazínu Vlastní firma FRANCHISING. I to je další důvod, proč se na jeho nové číslo těšit. O tom, kdy se objeví na stáncích vašich trafik, vás budeme včas informovat.