Avex Systems

Franchisový koncept zaměřený výlučně na pánskou klientelu nabízející profesionální a kvalitní péči o vlasy a vousy vznikl jako společný nápad dvou kadeřníku v r. 1998 ve Finsku. Jak se ukázalo, přesně vystihli rostoucí trend, který se v té době začal objevovat - zájem mužů o nový životní styl, ke kterému patří i zvýšená péče o vlasy a vousy.


Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů, které byly zaměřeny výhradně na potřeby žen, vznikla místa, kde se tradiční holičství či lazebnictví mísí s moderními prvky a tvoří tak dokonalou harmonii nabízející pánským klientů kromě střihání a úpravy vlasů a vousů i místo pro relax, odpočinek, sklenku whisky či šálek dobré kávy. Příjemný dojem dotváří elegantní styl, ve kterém je navržen celý design salónů M Room.

M ROOMNadstandartní péče o vlasy a vousy je zajištěna i použitím vlastní velmi kvalitní profesionální kosmetiky. Kadeřníci Vám poradí jaký druh stylingu se hodí právě pro Váš typ, jaký střih vlasů zvolit na doma, pro volný čas a nebo do práce a jakou si k tomu vybrat vhodnou kosmetiku.

Franchisový systém M Room má dnes již 76 salónů v 6 zemích Evropy a v USA. Po úspěšném nástupu na německý trh přichází tento koncept i k nám a prostřednictvím svého exkluzivního zástupce společnost AVEX systems hledá master-franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku.

Pro více informací kontaktujte exkluzivního zástupce M ROOM společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Další informace najdete i na webu: www.avexsystems.cz – Katalog franchis a nebo na: www.mroom.com.

M ROOM
M ROOM
M ROOM