Avex Systems logo

Největší franchisová síť svého druhu v Evropě. Chcete mít vlastní školu programování pro děti? Otevřete si ji podle franchisového konceptu z Maďarska, který je vhodný pro děti od 6 let v oblasti IT, programování a inteligentních počítačových her. V budoucnosti bude znalost programování stejně nezbytná jako znalost cizích jazyků.

 


LOGISCOOL - NOVINKA - NEWS:

Vytvoření franchisového konceptu logiscool bylo motivováno stoupajícím zájmem a poptávkou na trhu v oblasti digitalizace, programování a znalostí v oblasti informačních technologií (IT).

Logiscool je největší franchisová síť svého druhu v Evropě.

V současné době se pravidelně zúčastňuje kurzů tohoto vynikajícího franchisového konceptu více než 20.000 dětí ve více než 80 školách v 11 zemích (Maďarsko, Rumunsko, Španělsko, Německo, Švýcarsko, Česká republika a Slovensko, USA, Mexiko, Bulharsko a Srbsko). Koncept získal již 2 ocenění jako nejlepší franchisový systém v oblasti IT a programování pro děti.

V České republice jsou v provozu již 2 školy Logiscool! Master-franchisant pro Českou a Slovenskou republiku otevřel slavnostně svou pilotní školu dne 29.5.2019 v Praze 13 - Velká Ohrada. Druhá škola v Praze na Floře již existuje od září 2016.

Koncept logiscool je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems: www.avexsystems.cz , která hledá pro tento systém nové franchisové partnery.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ PRO VÁS:

Přijďte se dozvědět více o franchisovém konceptu. Připravili jsme Den otevřených dveří pro nové zájemce o franchisové licence:

Termíny:
úterý 10.9.2019 od 17:00 nebo čtvrtek 19.9.2019 od 14:00

Kde:
Pilotní škola Logiscool
Logiscool Praha - Velká Ohrada, Prusíkova 2577/16,
Centrum Velká Ohrada, 155 00 Praha 13 - Stodůlky

Registrace: AVEX systems - email: ales.tulpa@avexsystems.eu

 

Logiscool Logiscool
Logiscool Logiscool