KSB logo

Dobrý den obchodní přátelé,

jarní program našeho Institutu se překlopil do své druhé poloviny a stále máme před sebou dost témat, která by neměla ujít Vaší pozornosti.


Ať již se jedná o seminář seznamující s relevantními právními předpisy v oblasti životního prostředí - Základy práva životního prostředí pro podnikové ekology, který se uskuteční 25. dubna 2019, nebo seminář konající se 21. května -  Náhrada škody v oblasti hospodářské soutěže, který představí mimo jiné novou speciální úpravu pro náhradu škody způsobenou v důsledku uzavření kartelové dohody, a v neposlední řadě byste neměli minout seminář Co významného má přinést novela zákona o obchodních společností pro společnosti s ručením omezeným?, když tato novela prošla prvním čtením a její předpokládané datum účinnosti 1. ledna 2020 se pomalu blíží. Tento seminář proběhne 4. června 2019.

Kromě výše uvedených seminářů můžeme stále nabídnout i místa na tematických snídaních, jejich výčet je zde:

Riziko zneužití daňového práva v obchodních transakcích (již 9.dubna.!), Agent pro zajištění (14. května) a Podporované zdroje energie - současnost a budoucnost (12. června).

Na semináře se můžete přihlásit přes odkazy u názvů seminářů výše (šedé tlačítko „Rezervace“).

Na bezplatné tematické snídaně se lze hlásit pouze osobně na emailu info@ksbinstitut.cz.

Rádi Vás na našich akcích přivítáme.

S pozdravem

Pavla Filipová
jednatelka

KŠB Institut, s.r.o.
Jungmannova 745/24
110 00 Praha 1
tel: (+420) 224 103 316 | fax: (+420) 224 103 234
Website  |  LinkedIn  |  Kocián Šolc Balaštík