OK POINT

Nový rekord: Tři slavnostně otevřené OK POINTy v jeden den.

Ve středu 29. listopadu byly slavnostně otevřeny tři nové OK POINTy, a to na Moravě v Blansku, Zlíně a Hlučíně. Celkově se na Moravě a Vysočině nachází deset OK POINTů, tři v Brně, po jednom v Opavě, Olomouci, Velkém Meziříčí, Třinci, Hlučíně, Zlíně a Blansku. Další v pořadí je Ostrava, která by se měla otevřít na začátku roku 2018. Brána do Moravského krasu má také svůj OK POINT.


Blansko se stalo 27. městem, kde byla pobočka, na které lze na jednom místě vyřešit bankovní, finanční i realitní služby, slavnostně otevřena. Nachází se v samém centru města, na náměstí Svobody 1711/8b a její franšízantkou je Kateřina Štoudková. Slavnostní otevření proběhlo za účasti statutárního ředitele Broker Consulting Petra Hrubého.

„Mám hodně spokojených klientů, kterým jsem pomohla změnit náhled na finance a tím i životní styl. OK POINT mi dává zázemí, kde s nimi nad jejich financemi mohu diskutovat v příjemném prostředí, kde se line vůně kávy. Vnímám to tak, že reprezentativnost OK POINTu staví finančními plánování na úroveň právních služeb,“ uvedla k otevření Kateřina Štoudková.

Koncept franšízových poboček OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Tak jako všechny OK POINTy je i ten blanenský vybaven vkladomatem mBank s provozem 24 hodin / 7 dní v týdnu a moderními technologiemi pro komunikaci s klientem.

OK POINT Blansko

adresa: Náměstí Svobody 8b, 678 01 Blansko

otevírací doba: PO, ST – 8.30-12.30 13.00-17.00, ÚT, ČT – 8.30-12.30 13.00-16.00, PÁ – 8.30-12.30 13.00-15.00

vkladomat: non-stop

OK POINT Blansko

Na fotografii uprostřed franšízantka Kateřina Štoudková, zcela vpravo Petr Hrubý.

Vkladomat mBank nově dostupný i pro klienty ve Zlíně

Najdou ho na OK POINTu v ulici Soudní 5259 v centru Zlína. Pobočka se nachází v těsném sousedství náměstí Míru a třídy Tomáše Bati a naproti sadu Svobody. Kromě skvělé dopravní a pěší dostupnosti nabízí i možnost parkování v přilehlém okolí. „Náš OK POINT je na místě, kde původně sídlila filiálka jedné tradiční banky. Klienti, kteří sem byli zvyklí chodit, tu nyní kromě bankovních produktů mohou řešit nově investice, finanční plánování, ale třeba i reality. Díky šíři poskytovaných služeb se OK POINT může stát volbou číslo jedna pro většinu rodin, malých podniků i jednotlivců v okolí,“ shrnuje výhody franšízantka pobočky Jitka Foltýnková.

OK POINT Zlín

adresa: Soudní 5259, 760 01 Zlín

otevírací doba: PO až ČT- 8.30 – 16.30, PÁ – 8.00 – 16.00

vkladomat: non-stop

OK POINT Zlín

Na fotografii zleva: Jitka Foltýnková, Jan Tuček, regionální ředitel Broker Consulting, partner Jitky Foltýnkové, zástupce mBank, Petr Hrubý a manželka Jana Tučka.

OK POINT Hlučín:  na trase mezi Ostravou a Opavou

Čtrnáct tisíc obyvatel Hlučína, města ležícího deset kilometrů od Ostravy, se konečně dočkalo vlastního OK POINTU - pobočky, kde na jednom místě lze vyřešit finanční, bankovní i realitní služby. „Náš OK POINT vnímám jako službu veřejnosti s kompletním finančním servisem. Chceme, aby naši klienti měli k dispozici co nejširší možnost výběru z bankovních i realitních produktů, zároveň je naším cílem, aby se u nás klienti cítili bezpečně a pohodlně a nebáli se nás na cokoliv zeptat. Jsme tu pro ně a rádi jim pomůžeme najít to nejvhodnější řešení a ten nejlepší způsob, jak jim splnit jejich přání,“ uvádí Kamil Tkačík, franšízant hlučínského OK POINTu, který si v regionu dlouhodobě buduje dobré jméno jako úspěšný podnikatel.

OK POINT Hlučín

adresa: Ostravská 79/31, 748 01 Hlučín

otevírací doba: PO až PÁ – 8.00 – 17.00

vkladomat: non-stop

OK POINT Hlučín

Na fotografii jsou Petr Hrubý, Kamil Tkačík a Jiří Žák, oblastní ředitel Broker Consulting.

Na svátek Mikuláše, 6. prosince, byly slavnostně otevřeny dva OK POINTy - v Praze na Letné a v Kralupech nad Vltavou.

Pátý OK POINT v Praze najdete na Letné

Na frekventovaném místě na Letenském náměstí 152/2 se nachází pátý pražský OK POINT, jehož franšízantem je Tomáš Jákics. Slavnostní otevření OK POINTu proběhlo za účasti Viléma Podlisky, obchodního ředitele Broker Consulting. Pobočka se nachází u dopravní tepny a v těsném sousedství křižovatky, kudy denně procházejí davy lidí. Proto na této pobočce najdete hned dva vkladomaty mBank místo tradičního jednoho, oba jsou s provozem 24 hodin / 7 dní v týdnu.

OK POINT Letná

Letenské nám. 152/2, Praha 7, 170 00

otevírací doba: Po – Pá 9.00 – 17.00 hod.

vkladomaty: non-stop

OK POINT Letná

Na fotografii zleva: zástupce mBank, Vilém Podliska a franšízant Tomáš Jákics.

Kralupy nad Vltavou se dočkaly vkladomatu mBank

18 tisíc obyvatel města rozprostírajícího se po obou stranách řeky Vltavy se konečně dočkalo vkladomatu mBank. Kralupy nad Vltavou se staly místem, kde se nachází 28. pobočka OK POINT vznikající pod hlavičkou Broker Consulting a mBank. Najdete ji na adrese Husova 551 v těsném sousedství vlakového a autobusového nádraží a dvou tradičních bank.

„Kromě toho, že na našem OK POINTu mohou zájemci na jednom místě vyřešit bankovní, finanční i realitní služby, najdou tu i zbrusu nový vkladomat mBank s provozem 24 hodin, 7 dní v týdnu. Klientům této banky tak odpadnou nepříjemnosti spojené se vkládáním hotovosti na účet, které museli řešit pomocí zpoplatněné poštovní poukázky. U nás uloží peníze rychle, bez poplatku a bez omezení otevírací doby,“ upřesňuje Jakub Zeman, franšízant kralupského OK POINTu.

OK POINT Kralupy nad Vltavou

Na fotografii zleva: Vilém Podliska, obchodní ředitele Broker Consulting, franšízant Jakub Zeman a Michal Koubek, regionální ředitel senior Broker Consulting.

OK POINT Kralupy nad Vltavou

Husova 551, Kralupy nad Vltavou, 278 01

otevírací doba: Po, St – 9.00 – 18.00 hod., Út, Čt – 9.00 – 17.00, Pá – 9.00 – 15.00

vkladomat: non-stop

Koncept franšízových poboček OK POINT je místem, ve kterém mohou lidé sjednávat produkty a služby různých bank i pojišťoven a řešit realitní služby, aniž by museli navštěvovat několik různých filiálek. Tak jako všechny OK POINTy jsou pražský i kralupský vybaveny moderními technologiemi pro komunikaci s klientem.