Business for Breakfast

Pravidelná setkání podnikatelských klubů Business for Breakfast probíhají ve většině případů v prostorách hotelů, které jsou jim schopné zajistit reprezentativní zázemí.


Úkolem franšízantů a manažerů klubů je tak takové vhodné prostory vyhledat a dohodnout podrobnosti spolupráce.

Kluby Business for Breakfast

V souvislosti s tím, jak se v celé České republice šíří pozitivní pověst networkingu a klubech Business for Breakfast, eviduje vedení tohoto franšízového konceptu zájem ze strany samotných hotelů o to, aby byla tato podnikatelská setkání jejich součástí. Jedním z nich je pražský Absolutum Boutique Hotel sídlící v Holešovicích. Právě jeho lokalita a její rozvoj byla jedním z hlavních podnětů, proč se jeho majitelé rozhodli pro založení klubu Business for Breakfast v jeho prostorách. V posledních letech totiž přišla Praha 7 výraznou změnou. Vyrostli zde nové administrativní komplexy, kulturní prostory, restaurace a kavárny. Další významné projekty jsou již ve fázi výstavby, nebo návrhů.

Majitelé hotelu vidí v konceptu Business for Breakfast skvělou příležitost pro zviditelnění a propojení podnikatelů na Praze 7. Hlavním cílem klubu je sdružovat podnikatele z různých oborů, přičemž se mohou sejít v příjemném prostředí, vyměnit si zkušenosti, získat nové kontakty, obchodní příležitosti a naučit se efektivně spolupracovat.

Absolutum Boutique Hotel má velmi dobrou polohu, nachází se v Holešovicích blízko stanice metra a disponuje velkým parkovištěm. Kromě ubytování v moderních pokojích zde můžete navštívit výbornou restauraci Salut, nebo si odpočinout ve známém Infintspa&wellness centru.

Absolutum Boutique Hotel Absolutum Boutique Hotel

Chcete se zúčastnit podnikatelských setkání v hotelu Absolutum jako host? Přijďte si vyzkoušet spolupráci místních podnikatelů v praxi. Přihlásit se můžete ZDE.