Kids&Us logo

Každoroční zářijové dilema rodičů dítek, kteří buď s výukou anglického jazyka teprve začínají, nebo chtějí, aby jejich děti hovořily dobře a sebejistě anglicky již od raného dětství.

 


Máme pro Vás řešení!

Centrála franchisového konceptu, Kids&US. jazyková škola pro děti (www.kidsandus.cz), člen České asociace franchisingu, provedla ve spolupráci s rodiči, Petrou Vojtovou, která má bohaté zkušenosti a dlouhé roky aplikuje přirozenou metodu učení a také Broňou, nadšeným učitelem angličtiny, během tohoto léta průzkum mezi rodiči a jejich dětmi, aby zjistili, jaká doporučení na téma “Jak nejlépe naučit děti anglicky” navrhují oni sami z pohledu “spotřebitele”.

Z průzkumu vyplynulo, že doporučení rodičů, ale i odborníků, podporují přirozenou metodu výuky cizích jazyků, což jde ruku v ruce s výukovou metodou Kids&Us.

O jaká doporučení se jedná? Jaké postupy zvolit, aby byli všichni spokojení? Navštivte webové stránky Kids&Us (http://www.kidsandus.cz/cs/jak-nejlepe-naucit-deti-anglicky-133.html) nebo si vyberte na webových stránkách Kids&Us pobočku a domluvte si konzultaci.

Jak nejlépe naučit děti anglicky
Jak nejlépe naučit děti anglicky
Jak nejlépe naučit děti anglicky