Avex Systems.

Global Franchise Forum, které se bude konat v italské Neapoli ve dnech 17.04.-19.04.2018 představí franchisové systémy, které plánují expanzi kromě jiných zemí Evropy i do České a Slovenské republiky.


Je to velká příležitost i pro české a slovenské franchisory k navázání kontaktů s experty na franchisové podnikání, kteří působí ve 33 zemích Evropy, Kanady a v dalších zemích a mohou pro ně vyhledat master-franchisové partnery.

Program fora nabízí kromě představení jednotlivých franchisových konceptů, zemí, ve kterých FPI působí a členů této největšího organizace franchisových poradců v Evropě - Franchise Pool International - zkráceně FPI, kteří budou pro franchisové koncepty hledat master-franchisanty nebo franchisanty, i řadu workshopů na různá témata, jako např.: Jak se na expanzi připravit, kde a jak hledat master-franchisové partnery, jak nejlépe a kvalifikovaně vypočítat master-franchisové poplatky, co by měla obsahovat master-franchisová smlouva z pohledu zkušených franchisových poradců a právních expertů, doporučené marketingové aktivity na počátku expanze apod.

„Forum otevírá cestu všem franchisovým systémům, které mají v plánu expandovat především do různých zemí Evropy,“ vysvětluje Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, člen ČAF a spoluorganizátor tohoto fóra, který ve FPI zastupuje Českou a Slovenskou republiku. „FPI byla založena před několika lety z iniciativy Německého franchisového svazu na podporu mezinárodního franchisingu. Vybrala si v každé zemi nejlepšího franchisového poradce na trhu a nabídla mu členství v této prestižní a dnes největší organizaci svého druhu v Evropě“, vzpomíná Ing. Tulpa na počátky spolupráce s FPI před 11 lety.

Toto forum se koná již po sedmé a navazuje na velmi dobré zkušenosti a výsledky z posledních let v italských Benátkách, v rakouském Salzburku, v Barceloně, v holandském Rotterdamu, v německém Hamburku a v Praze v roce 2017. Na všech akcích bylo představeno celkem více než 100  franchisových systémů, které následně expandovaly do zemí, ve kterých FPI působí.

V případě Vašeho zájmu o účast na Global Franchise Foru 2018 v Neapoli zašlete e-mail na: ales.tulpa@avexsystems.eu.

Více informací najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.eu nebo www.franchisepool.org.

Ing.Aleš Tulpa
Mezinárodní franchisový poradce
AVEX systems - Váš partner pro franchising

Franchise Pool International
Franchise Pool International