Avex

GLOBAL FRANCHISE FORUM 2017 V HAMBURKU – ŠANCE PRO EXPANZI FRANCHISOVÝCH SYSTÉMŮ DO EVROPY!

Global Franchise Forum, které se bude konat v Hamburku ve dnech 26.04.-27.04.2017 představí franchisové systémy, které plánují expanzi kromě jiných zemí Evropy i do České a Slovenské republiky. Je to velká příležitost i pro české a slovenské franchisory k navázání kontaktů s experty na franchisové podnikání, kteří působí v 26 evropských zemích a mohou pro ně vyhledat master-franchisové partnery.


Program fóra nabízí kromě představení jednotlivých franchisových konceptů, zemí pro plánovanou expanzi a členů největší organizace franchisových poradců v Evropě - Franchise Pool International - zkráceně FPI, kteří budou pro franchisové koncepty hledat master-franchisanty nebo franchisanty, i řadu workshopů na různá témata.

„Fórum otevírá cestu všem franchisovým systémům, které mají v plánu expandovat především do různých zemí Evropy,“ vysvětluje Ing. Aleš Tulpa ze společnosti AVEX systems, člen ČAF a spoluorganizátor tohoto fóra, který v FPI zastupuje Českou a Slovenskou republiku.

Toto fórum se koná již po šesté a navazuje na velmi dobré zkušenosti a výsledky z posledních let v italských Benátkách, v rakouském Salzburku, na Maltě,  v Barceloně, nebo v Rotterdamu v roce 2016. Na všech akcích bylo představeno celkem přes 85 franchisových systémů, které následně expandovaly do zemí, ve kterých FPI působí.

V případě Vašeho zájmu o účast na Global Franchise Foru 2017 v Hamburku zašlete prosím  e-mail na: ales.tulpa@avexsytems.eu. Více informací najdete i na internetových stránkách: www.avexsystems.eu nebo www.franchisepool.org. Video - Global Franchise Forum in Rotterdam 2016 - na webových stránkách AVEX systems - Vám přiblíží atmosféru této velmi zajímavé akce.