Business for Breakfast

Projekt Franšízové příležitosti v regionech pokračuje a na září je připravena zastávka v Pardubickém kraji. Hledáte-li způsob, jak rozjet vlastní podnikání a co nejvíce eliminovat rizika s ním spojená, zvažte franšízing. Seminář Franšízové příležitosti v Pardubickém kraji 27. září 20018 představí koncepty, které právě v tomto regionu hledají nové partnery. Záštitu nad celou akcí převzala Česká asociace franchisingu.


Cílem semináře, který se uskuteční v prostorách pardubického podnikatelského inkubátoru P-PINK, je seznámit zájemce o podnikání v tomto regionu s tím, jak podnikání pod zavedenou značkou funguje a zároveň jim přímo představit franšízové koncepty, které v Pardubickém kraji hledají franšízové partnery.

„Celá řada akcí spojených s propagací franšízingu se totiž doposud konala jen v našem hlavním městě. Vzhledem k tomu, že cílem konceptů je najít partnery zejména v regionech, rozhodli jsme se je přivést přímo za potenciálními zájemci,“ říká organizátorka akce Barbora Štanglová.

Těšit se můžete na rady a tipy od odborníků na franšízing a také zástupců firem, které si pro svůj rozvoj právě tento způsob zvolili.

Dozvíte se:

  • Jaké konkrétní výhody i případná úskalí na franšízanty čekají
  • Skutečné příběhy franšízových konceptů
  • Podmínky zapojení se do podnikání se silným partnerem v zádech
  • Jaká je současná situace na českém franšízovém trhu a co lze čekat v budoucnosti

Partnery akce jsou - P-Pink, Business for Breakfast, Naturhouse, NEXT Reality

Pozvánka - Franšízové příležitosti v Pardubickém kraji