Alternativní popis obrázku

DELIKANA, s.r.o. je společnost s dlouholetou tradicí zabývající se vlastní výrobou cukrářských výrobků, dortů a zmrzlin, které vyrábí převážně podle moderních receptur, inspirujících se zejména v Itálii na světových výstavách, ale i tradiční českou klasikou.


Cukrárny DELIKANA EISCAFE jsou prodejny s širokým sortimentem zákusků, dortů a zmrzliny z centrální výroby DELIKANA, dále pak zmrzlinových pohárů, míchaných nápojů, francouzských palačinek a salátů vyráběných z prémiových surovin přímo na místě. Samozřejmostí je nabídka italské kávy v mnoha variantách.

Záměrem společnosti DELIKANA je, aby cukrárny DELIKANA EISCAFE nebyly chápány pouze jako klasické cukrárny, ale jako projekt, který představí veřejnosti „čerstvost a kvalitu výrobků z tradičních čerstvých surovin, např. čerstvé a poctivé smetany, másla, ovoce a dalších ingrediencí.“ Proto společnost DELIKANA zásobuje provozovny svých franšízových partnerů v České a Slovenské republice denně a centrální výroba funguje nepřetržitě sedm dní v týdnu.

Kontakt na nového řádného člena:

DELIKANA, s.r.o.

Ing. Martin Pivoda

E-mail:  martin@martinpivoda.cz

Telefon: +420 602 409 977

www.delikana.cz