Česká asociace franchisingu

Jelikož zájem o franchising na českém a slovenském trhu stále stoupá, potvrzují to nejen statistiky, ale i růst počtu franchisových systémů na trhu, dovoluje si Vás Česká asociace franchisingu ve spolupráci se společností AVEX systems pozvat na unikátní akci z této oblasti.


Staňte se i Vy franchisovými podnikateli. Franchisové podnikání je bezpečnější než jiný druh podnikatelské činnosti.

Kdy: 11. 10. 2018, od 9.30 do 17 hodin
Kde: OKsystem, Na Pankráci 1690/125, 140 21, Praha 4
Téma: Tuzemský nebo zahraniční koncept? Expandovat nebo si více upevnit postavení na našem trhu?

FRANCHISING FORUM je určené pro laickou i odbornou veřejnost zabývající se podnikáním formou franchisingu, dále pro začínající podnikatele, kteří by rádi podnikali pod již zavedenou značkou nebo pro ty, kteří si chtějí teprve své jméno a místo na trhu vybudovat.

Franchsing Forum

MASTER FRANCHISOVÁ KONFERENCE je určena pro zájemce o franchisové podnikání a nákup master franchisových nebo franchisových licencí prezentovaných systémů pro Českou a Slovenskou republiku. Na konferenci bude představeno minimálně 12 nových franchisových konceptů.

Master franchisová konference

Master franchisová konference v Praze Vám nabídne nové a velmi zajímavé franchisové systémy. Odborníci na franchising Vám vysvětlí, co je master-franchisa a jak jednat s poskytovateli franchisových licencí. Nenechte si ujít tuto mimořádnou příležitost, která nabízí možnost stát se master-franchisantem pro Českou a Slovenskou republiku nebo franchisovým partnerem a investovat do kvalitních a na trhu prověřených franchisových konceptů.

Konference získala významné ocenění České asociace franchisingu „Za podporu a rozvoj franchisingu v České republice“ jako nejlepší akce roku 2016. Je organizována již od roku 2012, celkem se jí zúčastnilo cca 900 zájemců o franchising a představeno bylo více než 80 nových franchisových systémů.

Co Vám nabízíme?

Pro laiky a zájemce o podnikání formou franchisingu:

Seznámení se s franchisingem jakožto zajímavou a jistou formou podnikání, možnostmi financování franchisingu, výhody a nevýhody franchisingu, kde všude je možné podnikat touto formou, jaký obor si zvolit, na co si dát pozor a další.

Pro zájmce o zahraniční franchisové koncepty:

Návštěva Master franchisové konference, představení zavedených zahraničních franchisových konceptů, osobní setkání s majiteli zahraničních licencí, možnost diskutovat výhody a nevýhody expanze na cizí trhy apod.

Pro zájemce o partnerství či jinou formu spolupráce při této zajímavé a nevšední události na poli franchisingu máme zajímavou nabídku, proto nás neváhejte kontaktovat caf@czech-franchise.cz.

Více informací vč. programu najdete na webu www.czech-franchise.cz/, http://www.franchisingforum.cz/ a http://www.masterkonference.cz/.

Registrace na Franchising forum.

Registrace na Master franchisovou konferenci.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Tým České asociace franchisingu