Česká asociace franchisingu

Česká asociace franchisingu ve spolupráci s AVEX systems pořádá 11.10.2018 od 10 hodin v prostorách OKsystem, Praha 4, již 16. ročník Franchising Fora a 7. ročník Master franchisové konference.

 


Na koho se můžeme mimo jiné těšit?

DELIFRANCE, FRANCIE

DELIFRANCE je francouzský řetězec pekáren a kaváren s dlouholetou tradicí. Podnik se stoletou historií má dnes více než 340 poboček po celém světě, a je tak jedním z největších světových hráčů v kavárensko-pekárenské branži.

V Česku hledá silného partnera, který by se ujal role master franšízanta.

Renomovaná světová značka

Franšízy Délifrance můžete nalézt po celém světě, nejhojněji jsou zastoupeny v západní Evropě a v jihovýchodní Asii.

  • 15 zemí
  • Přes 340 poboček
  • 134 poboček v Holandsku, 64 poboček v Belgii
  • 46 poboček v Japonsku, 29 v Hong Kongu

Kombinace jedinečné francouzské gastronomie a lokální kuchyně Délifrance standardně nabízí širokou škálu produktů - od teplých pokrmů včetně burgerů, přes polévky a saláty, po klasickou nabídku - převážně - francouzských pekárenských a cukrářských výrobků, to vše doplněné různými druhy kvalitní kávy. Snahou Délifrance je kombinovat tradiční francouzskou recepturu s lokální gastronomií a ingrediencemi.

Bistro i fast-food

Podniky Delifrance se představují dvěma hlavními koncepty:

  • Bakery restaurant - menu od snídaně po večeře; v rušných centrech měst
  • Comptoir Express - sendvič, voňavá bageta, čerstvé sladké pečivo či kvalitní káva jen do ruky; na nádražích, v obchodních centrech, na univerzitách či v nemocnicích

V rámci další expanze vstupuje Délifrance i do střední a východní Evropy.

V Česku hledá Délifrance silného partnera s výbornou znalostí lokálního trhu, s dostatečným vstupním kapitálem, který se rozvoji a zavedení světové značky bude s nadšením věnovat. Výhodou je předchozí zkušenost s franchisingem, nemusí to však být nutně z oblasti gastronomie. Vítány jsou i zkušenosti z provozování obchodních center, realit nebo jiných oborů.

Prezentující Delifrance: Matthieu Allonneau

Délifrance

BLINKEE.CITY, POLSKO

Jedna z nejrychleji rostoucích společností ve střední Evropě, založená koncem roku 2016, nyní zaměstnává téměř 40 zaměstnanců. Blinkee.city přináší inovativní systém sdílení elektromobility pro jízdní kola, skútry a automobily.

Své franchisy provozuje v 15 městech v Polsku a 4 zemích v Evropě a ve 3 dalších zemích začíná začátkem roku 2019. Cílem franchisy Blinkee.city je učinit městskou dopravu chytřejší, čistší a jednodušší. Příležitost, kterou poskytuje Blinkee.city, je víc než jen franšízový obchod se správným příjmem - je to příležitost změnit celý životní styl města, kde žijete a provozujete svůj business.

Více informací na www.blinkee.city nebo přímo na konference, kde budou osobně přítomni zástupci konceptu.

Prezentující: Paweł Maliszewski

Blinkee.city

5.10.15, POLSKO

5.10.15. je jedná z největších sítí s oblečením pro děti v Polsku. Již více než 20 let nabízíme kvalitní oblečení za skvělé ceny. Kolekce 5.10.15. jsou navrženy týmem talentovaných designérů, grafiků a technologů, kteří pečují při výběru látek a během celého výrobního procesu o každý detail. Naše výrobky jsou přizpůsobeny různým fázím vývoje dítěte.

Nabídka je rozdělena do 5 věkových kategorií: miminko, malá holčička, chlapeček, starší holčička a kluk.

Co se týče barev a stylu, je nejnovější kolekce inspirována trendy, jež se objevují na zahraničních módních přehlídkách. Jedná se o oblečení, v němž se dítě cítí přirozeně a především módně.

Prezentující česky: Jakub Jarczyński

5.10.15.

 

Přihlášky na Franchising Forum a Master franchisovou konferenci jsou možné online do 10. října2018.

Partnerem konference Franchising Forum 2018 a Master franchisové konference 2018 jsou Komerční Banka, Partners a OK POINT.

Přihlásit se lze prostřednictvím registračních formulářů na: http://www.franchisingforum.cz/registrace nebo

http://www.masterkonference.cz/registrace.

Místo konání:

OKsystem, Na Pankráci 1690/125, Praha 4, 140 21

Pro více informací navštivte: www.franchisingforum.cz, www.masterkonference.cz.