Alternativní popis obrázku
eurodata nabízí kontrolní a reportní systém pro franchisové sítě, do něhož je zahrnuto více než 10 000 obchodních míst v celé Evropě.

Již více než 20 let nabízí eurodata českým franchisovým sítím a obdobným konceptům jedinečný nástroj pro podporu a řízení franchisových partnerů. Prostřednictvím našeho systému získáte měsíčně účetní data za jednotlivá střediska ve vaší síti v přehledné, srozumitelné a především srovnatelné podobě. Zpracujeme pro vás analýzy, statistiky a srovnání mezi středisky přímo na míru vašemu oboru, které pro vás budou vždy online k dispozici. Poskytneme vám podporu také při práci s obchodním plánem a k archivaci elektronických dokumentů využijete náš online archiv.

V České republice spolupracuje eurodata se sítí daňových kanceláří, které mají dlouholeté zkušenosti s účtováním obchodních sítí a mezi své klienty rády zařadí také vaše franchisanty. Ti získají komfort výrazně přesahující služby běžné účetní kanceláře a to za velmi příznivé ceny, které co do kvality a záběru služeb nemají na českém trhu konkurenci. V ceně účetnictví jsou pro franchisanty zahrnuty výstupy z našeho systému a také odborné poradenství týkající se předmětu podnikání. Pro franchisora je zajištěna vysoká kvalita a především srovnatelnost dat jednotlivých franchisantů, neboť naše daňové kanceláře vedou účetnictví všem podnikatelům z jednoho oboru jednotně. Díky tomu dokážeme nabídnout také anonymní srovnání trhu.

Formu spolupráce však rádi přizpůsobíme vašim požadavkům. Požadované výstupy pro vás zpracujeme také na základě vámi dodaných dat, popř. dat poskytnutých účetními vašich franchisantů v případě, že jim účetnictví nezpracovává daňová kancelář ze sítě eurodata (předpokladem je pouze jednotně vedené účetnictví). Náš systém je flexibilní a pružný a jsme připraveni zohlednit vaše individuální přání a potřeby. S naším systémem vzroste efektivita řízení a rozhodování jak z pozice franchisora, tak v rámci individuálního podnikání jednotlivých franchisantů.

Mezi spokojené uživatele našeho systému v České republice lze zmínit tuzemské i mezinárodní společnosti provozující čerpací stanice, kterých je do našeho systému v současné době zahrnuto více než 250. Rádi dodáme konkrétní reference.

Kontakt na nového člena:

Ing. Martina Řeháková, Sales Manager CZ/SK

E-mail: mr@eurodata.co.at

www: http://www.eurodata.eu

Telefon: +420 515 903 420, +420 776 672 313