Podnikatelský klub Empiria 21 s.r.o.

Vážení členové České asociace franchisingu, vážení zájemci o franchising,

člen ČAF Empiria 21  připravuje největší akci jara - celovečerní setkání 120 podnikatelů na zámku Štiřín! Přípravy jsou již v plném proudu, místa utěšeně ubývají, program se nám rýsuje pod rukama a vůbec...“ těšíme se, až vám 18. května budeme moci představit, co zajímavého jsme pro vás letos přichystali“, říká Petr Slavík, Empiria 21.


Podnikatelský klub Empiria 21 vás zve na dubnová ranní a podvečerní setkání klubu!

Poznejte nové partnery, získejte nové klienty!

  • 11. dubna od 8 hodin - Praha 4 - Libuš,
  • 11. dubna od 18 hodin - Dolní Břežany,
  • 13. dubna od 8 hodin - Říčany,
  • 25. dubna od 8 hodin - Praha 4 - Háje (setkání ve firmě Beauty Body Institute - člena libušské skupiny),
  • 25. dubna od 18 hodin - Dolní Břežany,
  • 27. dubna od 8 hodin - Říčany,

Vyzkoušejte si nezávazně přínos networkingu a získejte nové kontakty pro vaše podnikání!

Víc klientů už nepotřebujete? Dál už nemusíte číst!

Každý úspěšný podnikatel potřebuje prodávat své služby nebo produkty. O tom, že prodávání může být nejen účinné, ale současně i příjemné, vás na svých dvou jarních školeních přesvědčí náš osvědčený lektor obchodních dovedností Lukáš Suchý z WSU. 

19. dubna 2017 – celodenní praktický trénink Obchodní rozhovor, který prodává. Váš prodejní rozhovor dostane nové grády, správnou energii a vy budete vědět jak a kdy použít jaký argument.

31. května 2017 – celodenní seminář Stroj na klienty. Na tomto semináři vás Lukáš provede celým procesem správného pochopení a využití networkingu pro vaše podnikání či osobní životy. Účast na tomto semináři velmi doporučujeme NEJEN všem našim členům! Chcete referenci? Po předchozím semináři prohlásil Petr Hruška, člen naší dolnobřežanské skupiny: "Škoda, že jsem na Lukášově semináři nebyl dříve. Takto jsem promarnil pár měsíců, kdy jsem networking v Empirii 21 mohl využít mnohem lépe".

Pojištění EET 

Před několika týdny se pod povinnost elektronické evidence tržeb dostali další z vás. Případné sankce z toho, že byste nesplnili své zákonné povinnosti, jsou poměrně vysoké a tak není divu, že v mnohých podnikatelích vyvolaly obavy z toho, co se může stát v případě, kdy například nebudou jejich systímy fungovat nebo někde nastane výpadek. Řešení na tento problém má členka naší dolnobřežanské skupiny Helena Leštinová a jmenuje se pojištění EET.

Co se děje ve franšízových klubech?

Jak mnozí víte, Podnikatelský klub Empiria 21 působí nejen na Praze 4, v Dolních Břežanech a Říčanech, ale díky rozrůstající se síti franšízových poboček i na dalších místech České republiky. Podobné akce, jako výše, se konají i na Praze 2 a 10, v Českých Budějovicích, Táboře a Jihlavě. Přijďte poznat nové tváře na obchodní snídaně v těchto místech a nebo se zúčasněte jejich celovečerních akcí!

Hledáme nové kolegy/franšízanty!

Pomozte nám zorganizovat ukázkové setkání ve vašem regionu! Objevte nové možnosti pro vaše podnikání a využijte kontakty, které networking umí přinést! A navíc - pokud se na setkání najde náš nový kolega franšízant, odměníme se vám provizí! Napište nám na petr.slavik@empiria21.cz nebo lucie.libovicka@empiria21.cz a domluvíme spolu podrobnosti!

To je pro dnešek vše a těšíme se, že se s vámi opět potkáme na některé z našich akcí!

Za tým Empiria 21

Petr Slavík

http://www.empiria21.cz/ tel.: 603 720 806