Česká asociace franchisingu

Od 17. do 18. září se v Prostějově uskuteční velkoobchodní kontraktační veletrh pod záštitou Družstva CBA. Nabídne více než 170 vystavovatelů z řad distributorů, což z akce dělá největší veletrh svého druhu v České republice. Akce je určena pro zástupce českého maloobchodu, kteří zde mohou různé druhy zboží pořídit za výrazně lepších podmínek.

 


Tenisová hala Hotelu Tennis Club se v den akce promění v rozsáhlou výstavní plochu. Během dvoudenního veletrhu by se na ní mělo představit přes 170 vystavovatelů a více než 250 prodejen z celé ČR. „Co do počtu vystavovatelů z řad distributorů, zúčastněných prodejen i výstavní plochy se bude jednat o největší veletrh svého druhu v Česku. Těší nás především to, že o proti minulým ročníkům se neustále daří zvyšovat zájem ze strany vystavovatelů i zúčastněných prodejen,“ uvedl předseda Družstva CBA Roman Mazák.

Návštěvníci si budou moci mimo jiné prohlédnout poslední novinky na trhu a také si zajistit lepší podmínky pro odběr konkrétních druhů zboží. Učinit tak mohou během druhého dne akce, který bude zasvěcen prodeji. Stánky jednotlivých dodavatelů budou po celé úterý nabízet své produkty přítomným zástupcům maloobchodních prodejen za zvýhodněné ceny. Prodejnímu dni pak budou předcházet prezentace, dobrovolná školení zasvěcená aktuálním tématům českého obchodu či večerní zábava.

Na konci celé dvoudenní akce pak dodavatelé odevzdají objednávky, které zprostředkovali, a velkoobchod CBA Nuget je v následujících týdnech rozveze. „Zástupci maloobchodů jsou k nákupu motivováni vystavovateli, ale též samotným Družstvem CBA, které jim poskytuje celou škálu odměn za realizované objednávky,“ řekl Mazák.

Družstvo CBA pořádá veletrh pravidelně od roku 2004, činí tak zpravidla dvakrát ročně. Letos však u příležitosti 25 let existence velkoobchodní společnosti CBA Nuget, která pod družstvo spadá, uspořádá pouze jediný. „Chtěli bychom akci pojmout i jako ohlédnutí za čtvrtstoletím existence našeho velkoobchodu. Před pětadvaceti lety jsme zboží rozváželi automobily Žiguli, tento motiv si tak symbolicky připomeneme přítomností veteránu tohoto modelu přímo na veletrhu,“ doplnil Roman Mazák. Podle něj by akce měla zároveň sloužit i jako poděkování všem zákazníkům, kteří během uplynulého čtvrtstoletí pomáhali budovat nezávislý trh a neustále ho vylepšovali.

O Družstvu CBA CZ

Družstvo CBA CZ je sdružení velkoobchodů a maloobchodních jednotek, které aktuálně čítá více než 1000 prodejen a produkuje obrat téměř 2 miliardy Kč. Současným cílem CBA je vybudovat stabilní síť kvalitních maloobchodů, čehož se snaží dosáhnout podporou maloobchodníků, investicemi do prodejen, kvalitním marketingem nebo zaváděním nových technologií a služeb. Pilířem je jednotný maloobchodní pokladní systém s centrálním číselníkem zboží čítajícím v současnosti již více než 120 tisíc položek.

Kontakt

Martin Svoboda
PR & Media Manager

LESENSKY.CZ s.r.o.
mobil: +420 728 534 650
e-mail: svoboda@lesensky.cz
Štursova 583/49, 616 00 Brno
www.lesensky.cz|Facebook|Linkedin