Smart Network

Podnikatelský klub Smart Network vznikl v roce 2013 a za dobu své existence stačil uspořádat stovky podnikatelských setkání. Každé z nich bylo jiné, protože na jedinečnosti business akcí si klub zakládá.


Vždy potkáte někoho nového, dozvíte se něco nového, objeví se nová příležitost, proto je klub dynamický a na stagnaci v jakémkoli ohledu si nepotrpí. Ke každému je přistupováno individuálně a v klubu je vnímán jako jedinečná osobnost, která má různé zkušenosti, kontakty a názory, tedy vždy má čím přispět a obohatit každé setkání.

Podnikatelský klub Smart Network pořádá business rána, business obědy, business večery, společenské události, vzdělávací semináře, sportovní akce, MasterMinding, SMART CEO KLUB, Smart Network.

Jak říká zakladatelka a jednatelka klubu, Ing. Gabriela Mrkvicová: „Ve Smart Network věříme, že osobní doporučení je vždy tou nejlepší garancí kvality. Budujeme nová obchodní partnerství a zároveň stále udržujeme ta stávající. Vytváříme a rozvíjíme vztahy na základě důvěry. A klíčem k tomu všemu je pro nás networking!“

Podnikatelský klub Smart Network vytváří prostředí, kde podnikatelé sdílí své zkušenosti a kontakty. Můžete je najít v 7 městech České republiky a získat kontakty, inspiraci a obchod. Již sedmý rok pořádáme networkingové akce.

POMÁHÁME VÁM RYCHLE NAJÍT, CO POTŘEBUJETE I TO, O ČEM JEŠTĚ NEVÍTE, ŽE POTŘEBUJETE.

Více informací na webu ČAF v sekci „členové“ nebo na webu https://www.smart-network.cz/.