Česká asociace franchisingu

Vážené členky a vážení členové České asociace franchisingu! Vážení zájemci a příznivci franchisingu! Přátelé!

Dovolujeme si vás pozvat na, v roce 2018 první, ale historicky již, devátý franchisový večer, který se bude konat ve čtvrtek 15.02.2018 od 17,30 do 20,00 hodin ve vegetariánské restauraci Etnosvět, Legerova 40, Praha 2, jen pár kroků od stanice metra I. P. Pavlova.


Pozvání k představení franchisového konceptu přijala paní Michele Leschová, majitelka masterfranchisové licence Bricks 4 Kidz.

Bricks 4 Kidz

Paní Michele Leschová je Američanka, která přišla do Čech pro roce 1990 jako učitelka angličtiny. Tak se jí v Čechách zalíbilo, že postupně začala pracovat v bance, v consultingu a také si založila s kamarádkou anglickou mateřskou školku. V současné době bydlí v Praze s českým manželem a dvěma dětmi.

Michele Leschová

Na začátku roku 2014 představila v České republice nový koncept Bricks 4 Kidz, franchisu zaměřenou na organizování kroužků, příměstských táborů, oslav a nově také teambuildingu s kostkami lego nejen pro děti. Koncept Bricks 4 Kidz® je postaven na vlastních modelových pláncích, navržených inženýry a architekty.

Jsou plné nápaditých témat jako například: vesmír, stavitelství, zábavné parky atd. Speciální projektové sady Bricks 4 Kidz® umožňují vzdělávat děti v daných oblastech formou her a dávají dětem příležitost společně se učit, stavět a hrát si… s kostičkami LEGO®.

Hrající si děti

V Bricks 4 Kidz® zastávají názor, že se děti nejvíce naučí skrze činnosti, ve kterých mohou zapojit svou zvídavost a kreativitu.

Moderaci zajištuje, paní Kamila Zárychtová, ředitelka a majitelka franchisového konceptu Business for Breakfast, zabývající referenčním networkingem.

Franchisové večery jsou příležitostí zejména pro členy ČAF vzájemně se poznat, navázat mezi sebou kontakt a sdílet své cenné zkušenosti v budování svých franchisových konceptů.

Srdečně jsou zváni nejen zástupci franchisových konceptů, ale i ostatní členové i nečlenové ČAF.

Program:
17:30 - uvítání, welcome drink
18:00 - paní Michele Leschová bude zpovídána paní Kamilou Zárychtovou, která bude první část večer moderovat, po řízeném interview bude paní Leschová zodpovídat dotazy účastníků
18:30 - inspirace, sdílení zkušeností, networking

Účast je pro členy ČAF zdarma, pro nečleny je účastnický poplatek 500,- Kč plus 21 % DPH.

Rezervace nutná, prosím o zaslání potvrzení Vaší účasti e-mailem na caf@czech-franchise.cz co nejdříve, nejpozději však do 12.02.2018. Počet míst je z kapacitních důvodů omezen.

Těšíme se na Vás!
Tým České asociace franchisingu

Jiří Krajča, projektový manažer
Klára Opletalová, sekretariát

ČESKÁ ASOCIACE FRANCHISINGU
CZECH FRANCHISE ASSOCIATION
Těšnov 5
110 00 PRAHA 1, CZECH REPUBLIC
GSM: +420 728 948 479
caf@czech-franchise.cz
www.czech-franchise.cz
www.franchisa-roku.cz