EXTÉRIA MARKET logo

Franchisa EXTÉRIA MARKET se rozrůstá i na západ České republiky, kde byl 26.6.2019 přestřižením pásky slavnostně otevřen další EXTÉRIA MARKET. Vítáme tímto pana Tomáše Kříže, který se stal majitelem a zároveň ředitelem EXTÉRIA MARKETU Cheb.


EXTÉRIA MARKET Cheb se nachází na ulici Havlíčkova 2, kde bude zkušený personál k dispozici stálým i novým zákazníkům z řad firem, společností, úřadů či například škol, aby jim pomohli sjednat komplexní služby k vyřešení veškerých zákonných povinností v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. V EXTÉRIA MARKETU si také přímo mohou do svých provozoven zakoupit hasicí přístroje, bezpečnostní značení, lékárničky a mnoho dalšího pro bezpečnost a požární ochranu.

Zkušený personál EXTÉRIA MARKETU Cheb navrhne pro každého klienta a jeho konkrétní oblast podnikání komplexní řešení zákonných povinností BOZP a PO za nízké náklady a především bez starostí, a zároveň také doporučí nejvhodnější výběr i umístění bezpečnostního značení. Vše přesně na míru tak, aby již klient sám nemusel v souvislosti s bezpečností práce a požární ochranou nic řešit. Klienty EXTÉRIA MARKETU navíc vždy zastoupíme u kontroly jak Inspektorátu práce, Krajské hygienické stanice, tak i Hasičského záchranného sboru, to vše ZDARMA s naší komplexní službou. Věříme, že i tento EXTÉRIA MARKET se bude i nadále těšit dosavadnímu velkému zájmu zákazníků.

Chcete i Vy mít svůj EXTÉRIA MARKET?

Nebaví Vás dělat tzv. pro druhé? Chcete se osamostatnit, ale máte strach z výše investice a rizika, které s sebou podnikání přináší? Pokud hledáte nový produkt a podnikání, ve kterém se budete realizovat, využijte příležitost a staňte se franchisantem i Vy, s konceptem EXTÉRIA MARKET se bát nemusíte.

Chcete vědět, jak získat licenci na provozování značky EXTÉRIA MARKET ve Vašem městě?

Kontaktujte Ing. Lucii Šimíkovou na telefonu 702 036 721, nebo vyplňte níže informativní formulář a my Vám poskytneme podrobnější informace.

Extéria Market Cheb