Alternativní popis obrázku
EXTÉRIA s.r.o.  je ryze českou společností, která pomáhá podnikatelům a státním institucím se zajištěním komplexního poradenství v zákonné povinné oblasti bezpečnosti a ochraně zdraví při práci (BOZP) a požární ochraně (PO). Tuto činnost zajišťujeme v různých oborech jako jsou služby, výroba, doprava a logistika, obchodní centra, administrativa, zdravotnictví, školství, úřady, atd.

Filozofie společnosti
„Naším posláním je ochránit podnikatele a státní instituce, před pracovními úrazy a sankcemi ze strany státních kontrolních úřadů“
V České republice provozujeme 6 franchisových poboček a jednu vlastní pobočky. Cílem našeho obchodního franchisového konceptu EXTÉRIA poradenských kanceláří BOZP a PO, je důsledné pokrytí celého území a díky síti kvalitních a profesionálních franchisových partnerů spolehlivě zajistit komplexní služby BOZP a PO v každé lokalitě České republiky.

Partnerům přinášíme ověřený a jedinečný koncept v ČR, ověřené KNOW-HOW nabízí našim pobočkám jedinečnost prodeje BOZP a PO v ČR, které je cenově konkurenční a velmi žádané na trhu v ČR.

Dále svým partnerům zajistíme pomoc a podporu při otevření pobočky, najít vhodné místo pro kancelář, školení po celou dobu partnerství v EXTÉRIA AKADEMII, vyhledání a náboru zaměstnanců, marketingovou podporu vč. webových stránek zdarma, kvalitní informační systém BOZPIS pro vedení celého obchodního případu. Svým svědomitým podnikáním pod naší značkou EXTÉRIA si můžete do 5 let vytvořit pasivní příjem. 

Proč si otevřít vlastní franchisovou pobočku ve Vašem městě ?
1) Nabízejte službu, která je dána zákonnou povinností
2) Patentované a ověřené know-how = velmi výhodná cena pro klienta na trhu BOZP a PO v ČR
3) V ČR je 3 mil. firem a 40 % nemá řešeno BOZP a PO
4) Nemusíte být odborníkem na BOZP a PO, vše Vás naučíme v EXTÉRIA AKADEMII
5) Návratnost vstupní investice je max. 6 – 8 měsíců

Každý člen sítě EXTÉRIA je samostatný podnikatel, který rozvíjí svoji pobočku pod značkou EXTÉRIA, kterou může předat svým dětem.

Kontakt na nového člena:

Extéria, s.r.o.

Bc. Michaela Relovská

Hradní 27/37

710 00 Ostrava

E-mail: franchising@exteria.cz

http://www.exteria.cz

Telefon: +420 607 041 204