Foreigners

Impozantní prostory brněnského Besedního domu se v sobotu 18.března obléknou do gala.


Zaplní se totiž hosty GALA Night, prvního ročníku mezinárodního plesu pořádaného agenturou Foreigners.cz.

Na GALA Night jsou vítáni lidé z celého světa, aby si nejenom zatančili, ale také poznali nové tváře a navázali spolupráce. Ze židlí přítomné zvedne zpěvák brněnské kapely IAN Honza Řeřucha a posedávat jim nedovolí ani písničky další místní skupiny PartyLeaders. Hudební program zpestří taneční vystoupení a chybět nebude kvalitní catering z francouzské restaurace La Bouchée.

„Ples jsem chtěla zorganizovat už dlouho a jsem ráda, že letos tento můj plán dostal skutečné obrysy. Přejeme si potkat naše klienty, partnery, příznivce a všechny další návštěvníky mimo naše běžná pracovní místa a dát jim příležitost užít si příjemný večer mezi Čechy a expaty. Jednou z našich vizí je to, aby se cizinci u nás cítili jako doma a tímto plesem v nádherném sále Besedního domu k tomu chceme přispět,“ zve na GALA Night spoluzakladatelka Foreigners.cz a CEO společnosti Andrea Tkačuková.

Partnerem plesu Foreigners.cz je značka MINI, zastoupená společností Renocar, a všichni z účastníků plesu mají možnost vyhrát vůz MINI F55 na víkend.

GALA Night odstartuje ve 20 hodin. Vstupenky jsou k dispozici v kanceláři Foreigners.cz na Masarykově 32, 602 00 Brno nebo online na webu galanight.cz/tickets. Více informací na GALA Night.

Lucie Pátková

- Public Relations Manager -

00420 731 173 093