Papilonia logo

Představte si místo, kde nejkrásnější výtvory přírody poletují přímo kolem vás!

 


Motýlí dům je speciálně vybudovaný a veřejnosti přístupný ekosystém, ve kterém se simulují přirozené podmínky pro zdravý a aktivní život exotických motýlů. Jedná se o výletní atrakci, která platícím hostům umožňuje spatřit z bezprostřední blízkosti stovky živých exponátů - motýlů pocházejících z oblastí deštných pralesů Jižní Ameriky, Mexika, Thajska, Filipín, Subsaharské Afriky atd.

Návštěva motýlího domu je kontaktní prohlídkou. V motýlím domě neexistují žádné bariéry mezi motýly a návštěvníky. Exotičtí motýli nemají vrozený strach z lidí a mnohdy s nimi i přímo interagují (např. přistáním na rameno hosta). Díky tomu motýlí dům odpovídá silné poptávce po kontaktních prohlídkách umožňujících pořízení „selfie“ s živým exponátem, sdílení zážitků online na sociálních sítích a focení živočichů z bezprostřední blízkosti.

Koncept motýlích domů ´Papilonia´ je unikátní tím, že veškeré podmínky uvnitř letové zóny pro zdravý a aktivní život přítomných exotických motýlů jsou vytvářeny uměle, plně automatizovaným systémem a zcela nezávisle na venkovním prostředí.

Více informací o franchisovém koceptu na našem webu v sekci Členové.