IWG management czech republic sro

Společnost IWG (International Workplace Group) byla založena v roce 2016 jako holdingová skupina pro různé společnosti s flexibilním pracovním prostorem pod různými značkami (např. Regus, Spaces, HQ, No 18, Signature by Regus; v České republice konkrétně Regus a Space), a má přes 3 500 poboček ve 120 zemích.


IWG Jako provozovatel flexibilních kanceláří v průběhu uplynulých 30 let rozvinul několik různých konceptů odpovídajících různým pracovním stylům a finančním možnostem klientů. Klientem může být každý, kdo požaduje flexibilitu, tedy jak podnikatel na volné noze, tak nadnárodní korporace.

V České republice nabízí společnost IWG provozování těchto franšíz:

Regus nabízí profesionální pracovní zázemí v plně vybavených privátních kancelářích s kompletními službami, moderní zasedací místnosti a business lounge na více než 3 000 místech po celém světě.

Spaces je trendy coworkingový prostor, který kromě vybavených soukromých kanceláří nabízí velkorysé sdílené prostory tzv. business club s praktickým zónováním. Kromě tradičního coworkingu se zde nachází např. klidová zóna, prostor pro eventy a networking, ale také vlastní kavárna Spaces Café.

Coworkingové prostory Spaces můžete navštívit v Praze (Albatros, Nile House, Smíchoff a v květnu 2020 se otevře centrum Parkview).

Díky dlouholeté praxi a prověřenému know-how dokážeme zájemcům o franchising poskytnout osvědčené nástroje k vybudování a úspěšnému provozování center Regus nebo Spaces. Velmi zajímavou podporou je i začlenění do mezinárodní sítě více než 3 500 center ve 120 zemích světa, která čerpá z celosvětově řízených marketingových kampaní.

www.iwgplc.com/OurCompanies; www.regus.com; www.spacesworks.com

Spaces image compressed